به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۲۵۳۰۰۷

معلم‌های فداکار کرونا را دور می‌زنند

معلم‌های فداکار کرونا را دور می‌زنند
گروه جامعه: مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان نبود زیرساخت‌ها و محرومیت دانش آموزان عشایری از وسایل هوشمند را عامل برگزاری کلاس‌های حضوری عنوان کرد.
رضا فرامرزی مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان  با بیان اینکه در حال حاضر ۱۳ هزار و ۶۰۰ دانش آموز عشایر مشغول به تحصیل هستند، گفت: ۹۷ درصد کلاس‌ها در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت حضوری برگزار می‌شوند.
او محرومیت دانش آموزان از وسایل الکترونیکی هوشمند و تبلت و همچنین نبود زیرساخت‌های مخابراتی در مناطق عشایری را علت برگزاری کلاس‌های درس عنوان کرد و افزود: آموزش ۹۷ درصد کلاس‌های درس مقطع ابتدایی و بیش از ۸۰ درصد از کلاس‌های متوسطه اول و دوم با همکاری و از خودگذشتگی معلم‌های فداکار در روز‌های کرونایی به صورت حضوری صورت می‌گیرد.فرامرزی با بیان اینکه در مدت برگزاری کلاسها، مورد مثبت کرونا در دانش آموزان مشاهده نشده و فاصله گذاری اجتماعی، گروه بندی دانش آموزان و شیوه نامه‌های بهداشتی به طور دقیق رعایت می‌شوند، اظهار داشت: تعدادی از معلم‌ها و کادر آموزش به بیماری کرونا ویروس مبتلا شدند و به محض مثبت شدن تست کرونای آنها، کلاس‌های درس به مدت ۲ هفته تعطیل شدند تا مشکلی برای دانش آموزان و اهالی مناطق عشایری بوجود نیاید.مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان با تقدیر از عملکرد معلم‌های سختکوش به ویژه در روز‌های کرونایی اظهار داشت: با همکاری خیرین و نیکوکاران، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، بانک آینده و سایر دستگاه‌های اجرایی تعداد زیادی بسته‌های لوازم التحریر به دانش آموزان عشایری اهدا شده تا در این رابطه با مشکلی مواجه نشوند و از تحصیل بازنمانند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *