به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : ۲۵۳۰۳۹

«نخستین آیین ملی تجلیل از فعالان نمونه بازار مسکن» برگزار می‌شود

گروه کسب و کار: «نخستین آیین ملی تجلیل از فعالان نمونه بازار مسکن» سراسر کشور برگزار می‌شود.
«نخستین آیین ملی تجلیل از فعالان نمونه بازار مسکن» برگزار می‌شود
به گزارش بهارنیوز،«نخستین آیین ملی تجلیل از فعالان نمونه بازار مسکن» در بستر سمینار تخصصی «آموزش مدل های روز ارائه سرویس و خدمات به مشاورین املاک» در تاریخ هفتم اسفند 99 در شهر تهران و با حضور تنی چند از مقامات کشوری برگزار می شود.
در این همایش و سمینار تخصصی تعدادی از پیشکسوتان و فعالان برگزیده بازار مسکن سراسر کشور با دریافت لوح و تندیس تجلیل خواهند شد.
این گردهماییِ فعالان بازار مسکن،با هدف تجلیل و تقدیر از بزرگان و فعالان موفق این بازار، تبادل دانش ،تجربیات علمی و آکادمیک و آشنایی فعالان مختلف با بازار مسکن در سایر مناطق کشور صورت می پذیرد.
همچنین قرار است در این سمینار تخصصی،پنل های گوناگون آموزشی توسط اساتید به نام و صاحب نظر کارشناسی و دلالی علمی املاک به شرکت کنندگان ارائه شود.
گفتنی است بازار مسکن در ایران به عنوان بازوی اصلی و فعال اقتصاد، همواره نقش مولد و کارآفرین داشته و از این جهت این بازار نیازمند توجه و آموزش های علمی است.
علاقمندان به شرکت در این سمینار، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه حضور و بهره گیری از خدمات قابل ارائه با شماره تلفن ۸۸۰۲۴۲۹۰ تماس حاصل نمایند. لازم به تاکید است اخبار این همایش طی روزهای آتی از طریق رسانه های عمومی کشور به سمع و نظر علاقمندان خواهد رسید.