به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۲۵۳۱۶۹

لیست خرید یحیی گل‌محمدی لو رفت

لیست خرید یحیی گل‌محمدی لو رفت
گروه ورزشی: یحیی گل‌محمدی برای تقویت تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل برنامه‌های ویژه‌ای دارد.یحیی گل‌محمدی برای کسب پنجمین عنوان قهرمانی برای تقویت پرسپولیس در نیم فصل برنامه‌های ویژه‌ای دارد. در صورتی که انتقال مهدی ترابی به پرسپولیس انجام شود خیال گل‌محمدی از فاز هجومی راحت می‌شود، اما احتمال دارد یک وینگر خوب دیگر هم جذب کند تا قدرت بیشتری در بخش هجومی داشته باشد.از سوی دیگر گل‌محمدی به دنبال یک مدافع آخر و دفاع راست نیز هست و البته در صورت جدایی قطعی رادوشوویچ جذب یک دروازه‌بان دوم نیز در دستور خواهد بود.سرمربی سرخ‌پوشان در نظر دارد در کنار مهدی شیری یک دفاع راست تخصصی دیگر هم جذب کند جایی که در برخی بازی‌های این فصل سیامک نعمتی به میدان می‌رفت. اگر گل‌محمدی موفق به جذب یک مدافع راست تخصصی شود قرار است از سیامک نعمتی در پست تخصصی وینگر استفاده کند تا این خلأ هم جبران شود.
در پُست دفاع آخر هم باتوجه به جدایی شجاع خلیل‌زاده و سن و سال سیدجلال و فشردگی مسابقات در نیم فصل دوم لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در کنار بازگشت انصاری، گل‌محمدی می‌خواهد یک مدافع خوب دیگر هم داشته باشد تا با خیالی آسوده مسابقات را ادامه دهد.در شرایط کنونی در هر پُست چند بازیکن مدنظر یحیی قرار دارند اما وی منتظر است تا با جمع بندی نهایی و اولویت بندی نفرات مدنظر را به باشگاه معرفی کند.
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *