به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ساعت ۱۳:۳۸
کد مطلب : ۲۵۳۲۰۳

دوست ندارم رونالدو رکورد دایی را بشکند

دوست ندارم رونالدو رکورد دایی را بشکند
گروه ورزشی: سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ روسیه در گفت‌وگو با نشریه اسپورت اکسپرس اظهار داشت: رقابتی که سالم باشد باعث می شود بازیکن رشد پیدا کند. در تیم زنیت تمام بازیکنان با یکدیگر رقابت می کنند تا بهترین عملکرد را در دیدار ها از خود نشان دهند. من و "دزیوبا" هم با یکدیگر رقابت سالمی داریم و در بازی ها بسیار هماهنگ هستیم.او در پاسخ به این سوال که دزیوبا در مصاحبه ای گفته بود، آزمون از خودش سریعتر است، بیان کرد: درباره بازی خودم نمی توانم چیزی بگویم و باید دیگران نظر بدهند اما در شرایط کنونی نمی توانم بگویم از دزیوبا بهتر هستم. دزیوبا بازیکن توانمند و قدرتی است و در لیگ روسیه من بازیکنی را ندیدم که بتواند بدون خطا توپ را از او بگیرد.آزمون درباره تعطیلات گفت:  بعد از مسابقات فشرده در روسیه که هر ۳ روز یک بار بازی داشتیم سعی کردم در دوران تعطیلات در کنار خانواده ام باشم. در این دوران حتی زیاد به فضای مجازی نپرداختم و در کنار عزیزانم بودم.

او درباره لیگ قهرمانان اروپا بیان کرد: نمی‌توانیم بگوییم فشردگی بازی‌ها روی این ناکامی تاثیر مستقیم داشت. چون ما در این رقابت‌ها کمی بدشانس هم بودیم. ما در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در دقایق پایانی گل دریافت می‌کردیم و امتیازات را از دست دادیم. ما در بازی‌ها بسیاری از بازیکنان اصلی خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت نداشتیم البته نمی‌خواهم بگویم بازیکنان جوان ما بد بودند. ما این شکست را پذیرفتیم و باید خود را برای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا آماده کنیم.سردار آزمون درباره الگوی فوتبالی خود که علی دایی  اسطوره فوتبال ایران و آقای گل فوتبال جهان است؛ بیان کرد: به نظرم رونالدو شانس شکستن رکورد دایی دارد، اما الگوی من دایی است. به رونالدو احترام می‌گذارم، ولی دوست ندارم رونالدو رکورد دایی را بشکند. البته در آینده بازیکنانی خواهد بود که رکورد هر دوی آن‌ها را خواهند شکست.
برچسب ها: سردار آزمون
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *