به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۲۵۳۳۴۴

رقابت فشرده طارمی برای آقای گلی در پرتغال

رقابت فشرده طارمی برای آقای گلی در پرتغال
گروه ورزشی:مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو تاکنون ۷ گل در لیگ پرتغال به ثمر رسانده است و رقابت فشرده‌ای برای رسیدن به عنوان آقای گلی دارد. مهدی طارمی در هفته پانزدهم لیگ فوتبال پرتغال موفق شد یک گل برابر فارنسی به ثمر برساند و تعداد گل‌های را در این فصل از مسابقات لیگ پرتغال به عدد هفت افزایش بدهد. در حال حاضر «پدرو گونکالوس» مهاجم اسپورتینگ با ۱۲ گل در صدر جدول گلزنان پرتغال است و طارمی به همراه چهار بازیکن دیگر با هفت گل در تعقیب او هستند.طارمی فصل گذشته موفق شد ۱۸ گل به ثمر برساند و یکی از سه بازیکنی باشد که بیشترین گل زده را در پرتغال به نام خود می‌کند. به نظر می‌رسد طارمی با ادامه این روند می‌تواند امسال هم مدعی جدی آقای گلی پرتغال باشد.اسامی گلزنان برتر پرتغال تا پایان هفته پانزدهم به این شرح است:
۱- گونکالوس (اسپورتینگ) ۱۲ گل
۲- رودریگو پینهو (ماریتیمو)، سفروویچ (بنفیکا)، سرجیو اولیویرا و مهدی طارمی (پورتو) و تیاگو (سانتاکلارا) ۷ گل
۳- موسی ماره‌گا (پورتو) و لوکا والدشمیت (بنفیکا) ۶ گل
البته تیم بنفیکا یک بازی کمتر انجام داده است.
روزنامه «اوجوگو» پرتغال هم امروز گزارش کاملی از تاثیرگذاری طارمی در تیم پورتو منتشر کرده و تیتر این گزارش را در صفحه نخست خود هم کار کرده است.این روزنامه نوشت: «تاثیرگذاری طارمی افزایش می‌یابد چرا که او در مجموع ۱۰ گل به ثمر رسانده و در هفت گل دیگران تاثیرگذار بوده است.»
برچسب ها: مهدی طارمی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *