به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : ۲۵۳۵۱۸

پیكر مهرداد میناوند به خاک سپرده شد

پیكر مهرداد میناوند به خاک سپرده شد
گروه ورزشی:پیکر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی در حضور اهالی فوتبال و دوست‌دارانش به خاک سپرده شد.
مراسم خاکسپاری پیکر مرحوم مهرداد میناوند ظهر روز پنجشنبه از ساعت ١٣ در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا برگزار شد.
در این مراسم محمد خاکپور، جواد کاظمیان، علی کریمی، بهنام ابوالقاسم‌پور، محمد پنجعلی، جعفر سمیعی، مجید صدری، علی پروین، افشین پیروانی، ناصر محمدخانی، علی دایی، ابراهیم شکوری، یحیی گل‌محمدی، حمیدرضا گرشاسبی، کریم باقری، مهدی محمدنبی، نیما نکیسا، محمدحسن انصاری‌فرد و جمع زیادی از دوست‌داران زنده‌یاد مهرداد میناوند حضور داشتند.
علی دایی پس از حضور در قطعه نام‌آوران به سمت علی کریمی رفت و کنار او ایستاد.حدود ١٠٠٠ نفر از دوست‌داران مهرداد میناوند در مراسم خاکسپاری او حضور داشتند.علی پروین بعد از حضور در قطعه نام‌آوران به سمت خانواده مرحوم مهرداد میناوند رفت و به آنها تسلیت گفت.
باوجود این که به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم تشییع پیکر به شکلی معمول وجود ندارد اما پیشکسوتان، اقوام و برخی از دوستداران مهرداد میناوند خود را به قطعه 255 بهشت زهرا رساندند تا در خاکسپاری او شرکت کنند.
 علی کریمی یکی از اولین نفراتی خود که خود را به قطعه هنرمندان رساند و در گوشه‌ای با چهره‌ای مغموم و متاثرکننده مراسم را دنبال کرد. دقایقی بعد علی دایی همبازی سابق میناوند نیز رسید و در کنار کریمی قرار گرفت تا دوستان قدیمی میناوند در مراسم تشییع کنار هم باشند.
پیكر مهرداد میناوند  در کنار مزار ابراهیم آشتیانی و جعفر کاشانی دو اسطوره باشگاه پرسپولیس به خاك سپرده شد.
برچسب ها: مهرداد میناوند