به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب : ۲۵۳۹۷۱

بازگشت دانشجویان به دانشگاه بزرگ آمریکایی

بازگشت دانشجویان به دانشگاه بزرگ آمریکایی
گروه علمی: دانشگاه پرینستون در آغاز ترم بهار،‌دانشجویان را برای دریافت آموزش حضوری به محوطه دانشگاه بازمی‌گرداند.به گزارش ایسنا،  با توجه به اینکه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه پرینستون برای ترم بهار در حال بازگشت به دانشگاه هستند،‌تقریبا همه جوانب دانشگاه با پشتکار برای حمایت از سلامتی و ایمنی دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی در حال تلاش هستند.در مجموع،‌ ۲ هزار و ۸۸۷ دانشجوی کارشناسی در خوابگاه‌های دانشگاه و حدود ۶۷۰ نفر نیز در منطقه نزدیک به دانشگاه زندگی می‌کنند.تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی برای حضور در دانشگاه دعوت شده‌اند اما حضور آنها ضروری نیست.البته بیشتر کلاس‌ها نیز به همان شیوه آنلاین برگزار خواهند شد.دانشجویانی که در خوابگاه زندگی نمی‌کنند ولی به پردیس دانشگاه دسترسی دارند،‌ باید در برنامه تست بدون علامت کرونا شرکت کنند.
 
از زمان فراهم کردن آمادگی برای آغاز ترم بهار ۳ هزار و ۳۰۰ تست بدون علامت کرونا از دانشجویان مقطع کارشناسی دریافت شده است.از مجموع این تست‌ها،‌ تنها ۱۲ نفر به کووید-۱۹ مبتلا بودند که قرنطینه شدند. بلافاصله پس از ورود دانشجویان به دانشگاه،‌ در سالن ورزشی از آنها تست کرونا دریافت می‌شود. سپس به خوابگاه‌های خود می‌روند و بلافاصله باید پروتکل‌های تعیین شده برای قرنطینه در خوابگاه را رعایت کنند.به دانشجویان مقطع کارشناسی اتاق‌های تک نفره داده شده تا میزان شیوع محدود شود.دانشجویان اجازه ترک اتاق خود را ندارند مگر برای مواقع ضروری مانند استفاده از حمام و سرویس بهداشتی. این شرایط تا زمانی‌که تست کرونای دانشجو منفی نشود، ادامه پیدا می‌کند.برای آگاهی دانشجویان از راهنمایی‌های مرتبط با کووید-۱۹، دانشگاه پرینستون یک کمپین بهداشت ایجاد کرده که اطلاعات آموزشی را از طریق رسانه‌های اجتماعی، فیلم، ایمیل و پوستر در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *