به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ساعت ۱۸:۱۰
کد مطلب : ۲۵۴۱۲۷

۴۰ درصد ریه‌ گوهر خیراندیش درگیر کرونا شد

۴۰ درصد ریه‌ گوهر خیراندیش درگیر کرونا شد
گروه فرهنگی: یکی از دوستان گوهر خیراندیش خبر داد که عمده عفونت ریه این بازیگر کنترل شده و فیزیوتراپی ریه در حال انجام است.بیتا منصوری با ارایه توضیحاتی درباره وضعیت بیماری این بازیگر، اعلام کرد که او دیر به بیمارستان مراجعه کرده است.منصوری درباره وضعیت گوهر خیراندیش که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است، گفت: متاسفانه خانم خیراندیش ۵ روز بعد از ابتلا به کرونا به بیمارستان مراجعه کرد و همین تاخیر سبب شد هنگام مراجعه به بیمارستان ۴۰ درصد ریه‌اش درگیر کرونا شده باشد.او ادامه داد: خوشبختانه ایشان زیر نظر پزشک توانمندی درمان می‌شود و در حال حاضر بخش عمده عفونت ریه کنترل شده و فیزیوتراپی ریه در حال انجام است.
منصوری با اشاره به پیچیدگی‌های ویروس کرونا افزود: یکی از مشکلات این بیماری این است که فرد مبتلا نمی تواند از کمک دوستانش بهره مند شود. امیدواریم که خانم خیراندیش پس از بهبودی و ترخیص از بیمارستان، بتوانند به تنهایی دوران نقاهت را هم به خوبی پشت سر بگذارند .این تهیه کننده سینما ابراز تأسف کرد: خانم خیراندیش بیماری خود را جدی نگرفت. ضمن اینکه گاه تعهدات شغلی سبب می شود افراد به سلامت خود، کم توجهی کنند و همین مراجعه دیرهنگام ایشان به بیمارستان، سبب طولانی شدن روند درمان می‌شود.
برچسب ها: گوهر خیراندیش
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *