به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ساعت ۱۸:۰۷
کد مطلب : ۲۵۶۹۹۹

رقابت‌های گزینشی بوکس المپیک لغو شد

رقابت‌های گزینشی بوکس المپیک  لغو شد
گروه ورزشی:رقابت‌های گزینشی المپیک که قرار بود خردادماه در پاریس برگزار شود، لغو شد. با اعلام کمیته بین المللی المپیک (Ioc) رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک که قرار بود خردادماه سال آینده در پاریس برگزار شود، لغو شد تا تکلیف سایر سهمیه‌های باقی مانده پس از رقابت‌های قاره‌ای آمریکای جنوبی و اروپا مشخص شود.طبق اعلام کمیته بین المللی المپیک رقابت‌های گزینشی المپیک قاره‌های آمریکای جنوبی و اروپا به ترتیب در اردیبهشت و خرداد به میزبانی آرژانتین و انگلیس برگزار می‌شود تا تکلیف المپیکی‌های قاره‌های مختلف مشخص شده و پس از آن تصمیم نهایی برای سهمیه‌های باقی مانده اتخاذ شود.

طبق اعلام اولیه کمیته بین المللی المپیک ۳۲ سهمیه در بخش مردان باقی می‌ماند که با تشخیص کارگروه فنی این کمیته بین قاره‌های مختلف توزیع خواهد شد.آخرین رنکینگ جهانی و عملکرد بوکسورها در رقابت‌های قاره‌ای (گزینشی المپیک)، اولویت‌های IOC برای انتخاب بوکسورها جهت سهمیه‌های باقی مانده هستند.همچنین سهمیه‌های بوکسی که تاکنون کسب شده‌اند به قوت خود باقی هستند.دانیال شه بخش در ۵۷ و سیدشاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم دو سهمیه المپیک برای ایران کسب کرده‌اند.
برچسب ها: المپیک بوکس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *