به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ ساعت ۰۹:۱۸
کد مطلب : ۲۵۷۲۵۰

واکین فینیکس بازیگر «بلوار ناامیدی» شد

واکین فینیکس بازیگر «بلوار ناامیدی» شد
گروه فرهنگی: واکین فینیکیس بازیگر برنده جایزه اسکار فیلم «جوکر» به پروژه «بلوار ناامیدی» با داستان زندگی یکی از موفق ترین کارآفرین های تاریخ پیوست.، آری استر کارگردان فیلم های «موروثی» و «میدسامر» جدیدترین پروژه سینمایی اش را برای کمپانی «A۲۴» با حضور واکین فینیکس در نقش اصلی می سازد.این پروژه عنوانش «بلوار ناامیدی/Disappointment Blvd» است. آری استر در کنار کارگردانی، مسئولیت نوشتن فیلمنامه کار را نیز برعهده دارد.
 
«بلوار ناامیدی» روایت صمیمی از زندگی یکی از موفق ترین کارآفرین های تمامی دوران هاست. جزییات بیشتر داستان به بیرون درز نکرده است.استر در کنار کارگردانی و نویسندگی این پروژه، به همراه لارس نادسن تحت نظر استودیوی «Square Peg» در امر تهیه کمپانی «A۲۴» را همراهی می کند.واکین فینیکس که سال گذشته برای بازی در فیلم «جوکر» جایزه اسکار نقش اول مرد را تصاحب کرد، جدیدترین پروژه اش که چندی دیگر به سینماها می آید فیلم «C’mon C’mon» ساخته مایک میلز است.فینیکس همچنین به عنوان بازیگر به پروژه «کوله پشتی» به کارگردانی ریدلی اسکات محصول اپل نیز پیوسته است. فینیکس در فیلم اسکات قرار است به نقش ناپلئون بناپارت ظاهر شود.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *