به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب : ۲۵۷۶۲۸

دستگیری پدر کودک‌آزار سبزواری

دستگیری پدر کودک‌آزار سبزواری
گروه حوادث: سرپرست اداره بهزیستی سبزوار گفت: یک پدر کودک‌آزار به علت ضرب و شتم فرزندش به دستور دادستان این شهرستان استان خراسان رضوی دستگیر شد.به گزارش ایلنا، دانیال نام این کودک ۹ ساله است که پس از جدایی پدر و مادرش با پدر و نامادری‌اش زندگی می‌کرد. مادر دانیال که مدت‌ها پیش از پدر او جدا شده بود ۹ ماه قبل با ارائه سوابق تحمل زندان همسر سابقش یعنی پدر دانیال از دادگاه حضانت کودکش را به عهده گرفت اما پدر دانیال او را از دید مادر مخفی کرد و ۹ ماه تلاش مادر و دایی دانیال و ماموران انتظامی برای پیدا کردنش به ثمر نرسید.

تا اینکه چند روز پیش دایی دانیال اطلاع یافت پدر او را در یک انبار کاه در یکی از روستاهای اطراف سبزوار حبس کرده است. دایی دانیال با همراهی مامورین آگاهی، دانیال را که به طرز فجیعی شکنجه دیده و دچار سوءتغذیه شده بود پیدا و به بیمارستان منتقل کرد. آثار ضرب و شتم و آزار در تمام بدن این کودک دیده می شود و به دلیل شدت آسیب احتمال قطع انگشتان پای دانیال وجود دارد. همچنین به دلیل شکستگی دست دانیال، نیاز به فیزیوتراپی یا جراحی مجدد جهت اتصال صحیح استخوان شکسته احساس می‌شود.سرپرست اداره بهزیستی سبزوار اعلام کرد پدر کودک‌آزار به علت ضرب و شتم فرزندش به دستور دادستان این شهرستان دستگیر شده است. حسین دولت‌آبادی گفت: دانیال از سوی پدرش به شدت شکنجه می شد که با اطلاع رسانی همسایگان موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از اطلاع دادن به دادستان شهرستان، به دستور وی این پدر کودک‌آزار دستگیر شد.سرپرست اداره بهزیستی سبزوار در استان خراسان رضوی گفت: کارشناسان اورژانس اجتماعی برای بررسی وضعیت کودک‌ آزاردیده و روشن شدن ابعاد موضوع وارد عمل شده‌اند. اعتیاد به مواد مخدر والدین عامل نخست کودک‌آزاری در شهرستان سبزوار است و پس از آن آسیب‌های اجتماعی، اختلالات روانی و طلاق از دیگر علل آزار کودکان به شمار می آید.
برچسب ها: کودک آزاری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *