به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ساعت ۱۰:۴۷
کد مطلب : ۲۵۷۷۲۰

جزئیات شب ششم جشنواره موسیقی فجر

جزئیات شب ششم جشنواره موسیقی فجر
گروه فرهنگی: سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر مهم ترین رویداد موسیقی سالانه کشور، عصر امروز (یکشنبه سوم اسفند) با پایان اجراهای بخش بین الملل ادامه خواهد یافت. این برنامه ها به ترتیب ساعت پخش به شرح زیر خواهد بود.
ساعت ۱۷
گروه بانک نو با حضور نسترن هاشمی و مهیار شادروان
ساعت ۱۸:۳۰
گروه هاوار از کردستان به سرپرستی ناصح بهرام بیگی
گروه آبربتین از بندر ترکمن به سرپرستی تاج محمد بقلی
ساغت ۲۰:۰۰
گروه سپندار با حضور نوید توسلی و حسین علیشاپور اجرای خود را با نام صدایی نیست به روی صحنه خواهند برد
ساعت ۲۱:۳۰
دوئت فرانا - دی پالما به سرپرستی جینو فرانا از کشور ایتالیا
ساعت ۲۳:۰۰
کنسرت گروه کر تهران به سرپرستی مهدی قاسمی
کنسرت گروه کر اردیبهشت به سرپرستی حمید عسگری
سی‌وششمین جشنواره موسیقی فجر در یک نگاه
در سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر و در بخش غیر رقابتی ۱۰۰ گروه موسیقی در حوزه موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک و تلفیقی از طریق فراخوان ثبت نام کردند که در مرحله نخست ۶۱ گروه انتخاب شدند و در نهایت ۱۰ گروه برای اجرا به جدول جشنواره راه یافته اند.در بخش بین الملل این دوره از جشنواره موسیقی فجر گروه هایی از کشورهای آلمان، اتریش،ایتالیا و کوبا حضور داشتند.با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و اضافه شدن بخش رقابتی، جدول برنامه ها نسبت به جشنواره های دوره‌های قبل تغییرات اجرایی دارد. بر اساس تقسیم‌بندی هیات انتخاب در هر بخش، ۴۰ درصد گروه‌ها از بخش فراخوان و ۶۰ درصد گروه‌ها با تایید هیات انتخاب به جشنواره دعوت شدند. این دوره از جشنواره موسیقی فجر از روز (سه شنبه ۲۸ بهمن) آغاز شده و فردا (۴ اسفند) طی مراسم ویژه ای به کار خود پایان خواهد داد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *