به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۲۵۷۸۳۱

برگزاری‌۱۰ رزمایش در آخركار ترامپ‌‌با‌دستور رهبری

برگزاری‌۱۰ رزمایش در آخركار ترامپ‌‌با‌دستور رهبری
گروه سیاسی: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت:ما به نوبه خود در نیروهای مسلح که افتخار داریم به طور بلاواسطه تحت فرماندهی معظم له خدمت می‌کنیم و بعنوان کسانی که بیش از ۴۰ سال سابقه حضور و فعالیت نظامی داریم، اذعان و افتخار می کنیم که در تمامی امور نظامی، امنیتی و دفاعی، تخصص، دقت و عمق بینش فرمانده معظم کل قوا از تمامی ما بیشتر است که خداوند را بابت آن شاکریم.
 سرلشکر محمد باقری، با اشاره به حضور مستمر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جبهه‌های جنگ، تصریح کرد: بعد از اینکه مسئولیت رهبری به عهده معظم له قرار گرفت شاهد هستیم که چه تهدیدات و توطئه‌هایی توسط دشمنان بر ملت ایران تحمیل شده و مقام معظم رهبری توانسته‌اند به طور بی‌نظیر و بی‌نقص این اداره و پیشبرد امور جامعه را بر عهده بگیرند و انجام دهند.
وی با اشاره به تحرکات صورت گرفته در منطقه در ماه‌های پایانی دولت ترامپ گفت: در این بازه زمانی به امر فرماندهی معظم کل قوا، نیروهای مسلح نسبت به برگزاری ۱۰ رزمایش در سراسر کشور اقدام کردند و با وجود اینکه برنامه ریزی قبلی برای برگزاری این رزمایش‌ها وجود نداشت ولی شاهد بودیم که این رزمایش‌ها پس از ابلاغ با قدرت برگزار شدند.
وی با بیان اینکه این رزمایش‌ها در حوزه‌های مختلف موشکی، هواپیماهای بدون سرنشین، دریایی و پدافند هوایی برگزار شد تاکید کرد: برگزاری این رزمایش‌ها سبب شد تا شیطنت‌های دشمن در منطقه پایان یافته و آنها مجبور به ترک منطقه شوند.
برچسب ها: رزمایش
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۷:۰۲ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *