>> عزم جمهوری‌خواهان برای پیوستن به حزب ترامپ - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب : ۲۵۸۰۱۴

عزم جمهوری‌خواهان برای پیوستن به حزب ترامپ

عزم جمهوری‌خواهان برای پیوستن به حزب ترامپ
گروه بین الملل: نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد، حدود نیمی از جمهوریخواهان گفته‌اند که چنانچه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا حزب جدیدی تشکیل داده و رهبر آن باشد، آنها حزب جمهوریخواه را کنار گذاشته و به آن ملحق می‌شوند.
 ۴۶ درصد از جمهوریخواهان گفتند که اگر رئیس جمهوری سابق آمریکا حزب جدیدی تشکیل دهد، آنها حزب جمهوریخواه را رها کرده و به آن می‌پیوندند. تنها ۲۷ درصد گفتند که آنها در حزب جمهوریخواه باقی می‌مانند و مابقی هم گفتند که تصمیمی نگرفته‌اند.یک حامی جمهوریخواه که صاحب کسب و کاری کوچک در میلواکی است، به روزنامه یواس‌ای تودی گفت: ما اینطور حس می‌کنیم که جمهوریخواهان به حد کافی برای ما مبارزه نمی‌کنند و دیدیم که دونالد ترامپ تا جایی که می‌توانست برای ما جنگید. اما بعد شما جمهوریخواهانی را دارید که با دموکرات‌ها و همه چیز موافق هستند و هرگز آنها را به عقب هل نمی‌دهند.ترامپ جزئیاتی از آینده سیاسی خود ارائه نداده است اما او بعد از تبرئه شدن در محاکمه استیضاح سنا با صدور بیانیه تند و تیزی از رهبری جمهوریخواهان به ویژه میچ مک‌کانل، رهبر اقلیت سنا انتقاد کرد.مک‌کانل به محکومیت ترامپ رای مثبت نداد و تاکید داشت که محکوم کردن رئیس جمهوری که دیگر در این سمت نیست با قانون اساسی آمریکا مغایرت دارد. اما او پس از تبرئه شدن ترامپ گفت، این رئیس جمهوری سابق به لحاظ اخلاقی مسوول شورش شش ژانویه هوادارانش به ساختمان کنگره است و می‌توان او را بابت جرایم احتمالی که مرتکب شده است، تحت پیگرد قرار داد.این سخنان با واکنش تند ترامپ همراه شد. مشاوران ارشد ترامپ گفته‌اند که آنها روی کمک به محافظه‌کاران منتخب برای در انتخابات کنگره متمرکز هستند.


 
برچسب ها: ترامپ
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *