به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۷
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۲۵۸۲۶

یادگارنویسی روی‌کبدبیمار،جراح را معلق کرد

گروه جامعه: یک جراح انگلیسی در اقدامی عجیب حروف اول اسم خود را بر روی کبد بیماری که آن را جراحی کرده بود، حک کرد.
یادگارنویسی روی‌کبدبیمار،جراح را معلق کرد
این اتفاق در بیمارستان مشهور ملکه الیزابت شهر بیرمنگهام واقع در مرکز انگلیس روی داده و جراح مورد نظر که مشخصات وی اعلام نشده هم اکنون از کار معلق شده است. تلویزیون اسکای نیوز در این‌باره گفت: یکی از همکاران این جراح، مدتی بعد که عمل روتین دیگری را بر روی بیمار مذکور انجام می‌داد، متوجه حک شدن حروف اختصاری اسم همکار خود بر روی کبد بیمار شد.

این تلویزیون انگلیسی افزود: جراح معلق شده ظاهرا با استفاده از اشعه گاز آرگون که برای بستن رگ‌ها استفاده می‌شود، حروف اول اسم خود را بر روی کبد بیمار حک کرده است. متخصصان می‌گویند این کار معمولا خطرناک نیست ولی اثر سوختگی را بر روی سطح کبد برجای می‌ماند. یک سخنگوی سازمان ملی بهداشت و درمان انگلیس در شهر بیرمنگهام در این‌باره گفت: پس از انجام تحقیقات داخلی درباره اتهامات مطرح شده علیه یک جراح بیمارستان ملکه الیزابت، حکم تعلیق وی صادر شد. جویس رابین از سازمان غیردولتی حمایت از بیماران نیز در واکنش به این خبر گفت: بیمار یک انسان است و ما در این جا درباره یک بیمار صحبت می‌کنیم نه امضای (یادگاری) بر روی کتاب.
مرجع : ایرنا

۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۱:۵۲
چقدر قانون بی تعارف وبرابری در مقابل ان خوبست (191779)
۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۲:۲۷
واقعا ! قانون زیباست و بی قانونی زشت !

این صحبت های آقای سرباز کوچک ولایت رو که میخوندم اشک از چشمانم جاری شد ! (191808)
آنتی مموتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۵:۲۸
آره اشک از چشمای من هم جاری شد، هم برای اون سرباز کوچک و هدفی که برای توجیه کردن وسیله که همان دزدی هاش باشه در نظر گرفته و هم البته برای ابرو گوندش....... (191902)
مممممممممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۶:۲۴
آقای جراح ! مملکت ما یه سرباز دیپلم بانک مرکزی به ثروت افسانه ای میرسه اون وقت تو فاتحه مدرک پزشکی رو با یک یادگاری بر باد میدی حیف نون (191938)