>> اقدام جنون‌آمیز مرد هندی علیه نامزدش - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب : ۲۵۸۳۱۳

اقدام جنون‌آمیز مرد هندی علیه نامزدش

گروه فیلم: مرد هندی برای انتقام از دختری که نامزدی اش را با او بر هم زده بود دست به اقدامی وحشیانه در ایستگاه قطار زد.
اقدام جنون‌آمیز مرد هندی علیه نامزدش
به گزارش باشگاه خبرنگاران: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام وحشتناک یک مرد هندوستانی در یکی از ایستگاه‌های قطار این کشور را به تصویر می‌کشد. این مرد جوان که هویتش اعلام نشده برای انتقام از نامزد خود این زن را به مقابل یک قطار در حال حرکت پرتاب داد.
ویدئویی که توسط دوربین‌های مداربسته ایستگاه قطار تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که این زن جوان روی صندلی ایستگاه در انتظار رسیدن قطار است دیده می‌شود. لحظاتی بعد این مرد به سمت این زن حرکت کرده و او را پس از بلندکردن از روی صندلی به سمت قطاری که در حال ورود به ایستگاه است پرتاب می‌کند.
این ویدئو نشان می‌دهد افرادی که در نزدیکی محل حادثه هستند تلاش می‌کنند تا جان این زن را نجات دهند. در این حادثه این زن از مرگ نجات یافت، اما از ناحیه سر دچار جراحت شدید شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند مخالفت زن جوان از ادواج با این مرد، علت این اقدام فرد مهاجم بوده است.این حادثه بعدازظهر روز جمعه و در یکی از ایستگاه‌های قطار شهر بمبئی هند رخ داد. فرد مهاجم توسط پلیس هند دستگیر و تحقیقات در این باره ادامه دارد.
.....