>> رده بندی تورنمنت کشتی اوکراین مشخص شد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب : ۲۵۹۱۶۲
فرنگی‌کاران ایران دوم شدند

رده بندی تورنمنت کشتی اوکراین مشخص شد

رده بندی تورنمنت کشتی اوکراین مشخص شد
گروه ورزشی: رقابت‌های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین طی روزهای ۸ تا ۱۰ اسفندماه در شهر کی‌یف اوکراین برگزار شد که نمایندگان منتخب کشورمان توانستند ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز در این رقابت‌ها بدست آورند.در پایان این رقابت‌ها و در کشتی آزاد تیم پنج نفره ایران توسط محمدصادق فیروزپور در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت.در کشتی فرنگی نیز تیم ۹ نفره کشورمان توسط علیرضا نجاتی و محمدعلی گرایی در اوزان ۶۰ و ۷۷ کیلوگرم به مدال طلا، سجاد عباس پور و امین کاویانی نژاد در اوزان ۵۵ و ۷۷ کیلوگرم به مدال نقره و محمدرضا مختاری، مهدی بالی و امین میرزازاده به مدال برنز دست یافت و در رده بندی تیمی نیز تیم ایران پس از گرجستان با ۱۲۵ امتیاز به عنوان دوم رسید.

رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
۵۷ کیلوگرم: ۱- غلام جان عبداله یف (ازبکستان) ۲- نودیرجان صفراف (ازبکستان) ۳- بکبولات میرزانظر (قرقیزستان) و محمودجان شاوکاتوف (ازبکستان) … ۱۸- علی قلی زادگان (ایران)
۶۱ کیلوگرم: ۱- احمدنبی گوارزاتیلوف (آذربایجان) ۲- آن دری ژلپ (اوکراین) ۳- اکرام جان خادجی مراداف (قرقیزستان) و آرمان الویان (فرانسه)
۶۵ کیلوگرم: ۱- علی رحیم زاده (آذربایجان) ۲- ارنظر آکماتالیف (قرقیزستان) ۳- توران بایراموف (آذربایجان) و علی بیک عثمان اف (قرقیزستان)
۷۰ کیلوگرم: ۱- الیاس بک بولاتوف (ازبکستان) ۲- جبرئیل گادجیف (آذربایجان) ۳- اسلام بک اروزبکوف (قرقیزستان) و الکسی بوروتا (اوکراین) … ۱۴- عرفان الهی (ایران)
۷۴ کیلوگرم: ۱- محمدصادق فیروزپور (ایران) ۲- سنور دمیرتاش (ترکیه) ۳- کاسوم کاسوموف (اوکراین) و گئورگی سولاوا (گرجستان)
۷۹ کیلوگرم: ۱- نیکا کنتچادزه (گرجستان) ۲- رمضان ساری (ترکیه) ۳- ایهور آکولیچ (اوکراین) و بکزاد عبدالرحمن اف (ازبکستان)
۸۶ کیلوگرم: ۱- سباستین جزیرزانسکی (لهستان) ۲- احمد ماگامایف (بلغارستان) ۳- نورتیلیک کاریپبایف (قرقیزستان) و جاورئیل شاپیف (ازبکستان) … ۱۶- امیرحسین فیروزپور (ایران)
۹۲ کیلوگرم: ۱- ایراکلی متسیتوری (گرجستان) ۲- دانیل پیدلیپینتس (اوکراین) ۳- هوانس مختاریان (ارمنستان) و عمرحاجی محمداف (بلاروس) … ۱۲- محمد علی تبار (ایران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- سلیمان کارادنیز (ترکیه) ۲- والری آندریتسف (اوکراین) ۳- آلبرت ساریتوف (رومانی) و ماگمد زاکاریف (اوکراین)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- کامیل کوسیولک (لهستان) ۲- الکساندر خوتسیانیوسکی (اوکراین) ۳- وحید گالیف (آذربایجان) و گیوی ماتچراشویلی (گرجستان)

کشتی فرنگی:
۵۵ کیلوگرم: ۱- توگزاری تسورتسومیا (گرجستان) ۲- سجاد عباس پور (ایران) ۳- راماز سیلاگاوا (گرجستان) و الهام بهرام اف (ازبکستان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا نجاتی (ایران) ۲- ژولامان شارشنبکوف (قرقیزستان) ۳- گئورگ غریبیان (ارمنستان) و ایوو آنگلوف (بلغارستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- لری آبولادزه (گرجستان) ۲- کرم کمال (ترکیه) ۳- نورسلطان نصیب اف (اوکراین) و هراچیا پوقوسیان (ارمنستان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- راماز زوئیدزه (گرجستان) ۲- جانی ختسوریانی (گرجستان) ۳- ارام واردانیان (ازبکستان) و آمانتور اسلام اف (قرقیزستان) … ۲۴- دانیال سهرابی (ایران)
۷۲ کیلوگرم: ۱- مالخاز آمویان (ارمنستان) ۲- شماگی بولکوادزه (گرجستان) ۳- محمدرضا مختاری (ایران) و یوری کانکوف (بلاروس)
۷۷ کیلوگرم: ۱- محمدعلی گرایی (ایران) ۲- امین کاویانی نژاد (ایران) ۳- ولادمیر یاکوولیف (اوکراین) و دیمیترو پیشکوف (اوکراین)
۸۲ کیلوگرم: ۱- آیونگو ریکادزه (گرجستان) ۲- کارپت چالیان (ارمنستان) ۳- استانیسلاو شافارنکا (بلاروس) و جالگاسبای بردیموراتوف (ازبکستان)
۸۷ کیلوگرم: ۱- سمن نوویکوف (اوکراین) ۲- لاشا گوبادزه (گرجستان) ۳- دانیل الکساندراف (بلغارستان) و رستم آساکولوف (ازبکستان) ۵- رامین طاهری (ایران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- اوزور ژوژوپبکوف (قرقیزستان) ۲- گئورگی میلیا (گرجستان) ۳- مهدی بالی (ایران) و کریل میلوف (بلغارستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- جاکوب کاجایا (گرجستان) ۲- زویادی پاتاریدزه (گرجستان) ۳- امین میرزازاده (ایران) و مومین جان عبداله یف (ازبکستان)
تیم‌های منتخب کشتی آزاد و فرنگی ایران پس از حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام کشتی گیران و مربیان برتر اوکراین ساعت ۵ صبح فردا سه شنبه به کشور باز می‌گردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *