به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۲۵۹۲۰۱

کیا استینگر ۲۰۲۲ آماده ورود به بازار

کیا استینگر ۲۰۲۲ آماده ورود به بازار
گروه اقتصادی:به تازگی یک رسانه‌ای کره‌ای از عرضه مدل ۲۰۲۲ کیا استینگر به بازار‌های صادراتی خبر داده است. اوایل سال ۲۰۱۸ بود که کیا استینگر اجازه خروج از کارخانه را گرفت و وارد بازار جهانی شد. به تازگی یک رسانه‌ای کره‌ای از عرضه مدل ۲۰۲۲ این خودرو به بازار‌های صادراتی خبر داده و ناگفته نماند که این اطلاعات توسط کیا موتورز تایید شده است.نسخه پایه این خودرو با پیشرانه ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر ۳۰۰ اسب بخاری به دست خریداران می‌رسد. در واقع، استینگر ۲۰۲۲ نسبت به نمونه‌های قبلی با موتور ۲.۰ لیتری، ۴۵ اسب بخار قوی‌تر شده است. برای دریافت این قدرت، در نسخه دیفرانسیل عقب، ۳۷,۱۳۵ دلار و در نمونه چهار چرخ محرک، ۳۹,۳۳۵ دلار باید هزینه کنید.
 
این نکته را باید اشاره کنیم اگر سری به خط تولید مدل ۲۰۲۲ این خودرو بزنید خبری از نسخه GT نخواهد بود. اما به جای آن مدل‌های GT۱ و GT۲ به میدان آمده اند که از نمونه بهینه شده پیشرانه ۳.۳ لیتری V۶ بهره می‌برند.
پیشرانه‌ای که اکنون قدرتش به ۳۶۸ اسب بخار رسیده است. اما اگر به جای GT۱، مدل GT۲ را سفارش دهید، می‌توانید از سیستم صوتی پیشرفته، سیستم تعلیق با کنترل الکترونیکی، صندلی‌های تهویه شونده جلو و حافظه صندلی راننده برخوردار شوید.در بخش ایمنی، با امکانات مدرنی از قبیل رادار نقاط کور، رادار جلوگیری از برخورد از جلو، دستیار تشخیص حرکت بین خطوط، دستیار خروج ایمن از مسیر، دستیار رانندگی اتوبانی و رادار هشدار وجود مانع در عقب، مواجه هستیم.
برچسب ها: خودرو