به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۰:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ساعت ۱۸:۲۴
کد مطلب : ۲۵۹۲۸۲

برنامه زمانبندی مسابقات لیگ برتر کاراته اعلام شد

برنامه زمانبندی مسابقات لیگ برتر کاراته اعلام شد
گروه ورزشی: سازمان لیگ فدراسیون کاراته برنامه زمانبندی رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد. لیگ برتر کاراته آقایان با حضور ۲۳ تیم در قالب ۸ گروه برگزار می‌شود که گروه یک الی چهار روز چهارشنبه ۱۳ اسفند مسابقات خود را با برگزاری ۱۲ دیدار و گروه پنج الی هشت روز پنج شنبه ۱۴ اسفند مسابقات خود را با برگزاری ۱۱ دیدار پیگیری خواهند کرد تا هشت تیم راه یافته به مرحله نهایی روز جمعه ۱۵ اسفند ماه مسابقات خود را انجام دهند تا قهرمان سومین دوره مسابقات لیگ برتر (جام ولایت) شناخته شود.
 
روز اول مسابقات: چهارشنبه ۱۳ اسفندماه
گروه یک:
شهر ورزش کرمانشاه در مقابل پاس مازندران، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته
پاس مازندران در مقابل علمی کاربردی کرمان، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته
علمی کاربردی کرمان در مقابل شهر ورزش کرمانشاه، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۶ مسابقه کومیته

گروه دو:
شهرداری بندر انزلی در مقابل صنعت مس کرمان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته
صنعت مس کرمان در مقابل هیأت کاراته کرمانشاه، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته
هیأت کاراته کرمانشاه در مقابل شهرداری بندر انزلی، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۶ مسابقه کومیته

گروه سه:
بیمه سرمد در مقابل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت، ساعت ۹ کاتا و ساعت ۱۳ کومیته
باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵ مسابقه کومیته
شوتوکان IMA ایران در مقابل بیمه سرمد، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۷ مسابقه کومیته

گروه چهار:
زنده رود سبز اصفهان در مقابل جاویدان کن شیء کان، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته
جاویدان کن شیء کان در مقابل هیأت کاراته استان اردبیل، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵ مسابقه کومیته
هیأت کاراته استان اردبیل در مقابل زنده رود سبز اصفهان، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۷ مسابقه کومیته

روز دوم مسابقات: پنجشنبه ۱۴ اسفندماه
گروه پنج:
تیم سردار شهید همدانی در مقابل مس رفسنجان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱:۳۰ مسابقه کومیته
صنعت مس رفسنجان در مقابل تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳:۳۰ مسابقه کومیته
تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی در مقابل سردار شهید همدانی، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵:۳۰ مسابقه کومیته

گروه شش:
هیأت کاراته مرکزی در مقابل مانی خالق ایرانیان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱:۳۰ مسابقه کومیته
مانی خالق ایرانیان در مقابل عقاب بروجرد، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳:۳۰ مسابقه کومیته
عقاب بروجرد در مقابل هیأت کاراته مرکزی، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۵:۳۰ مسابقه کومیته

گروه هفت:
هیأت کاراته استان کردستان در مقابل شوتوکان FSK، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲:۳۰ مسابقه کومیته
شوتوکان FSK در مقابل گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴:۳۰ مسابقه کومیته
گروه سرمایه گزاری و مهندسی کای دای در مقابل هیأت کاراته استان کردستان، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۶:۳۰ مسابقه کومیته

گروه هشت:
آکادمی مبارزان رشت در مقابل دال WMMF کرمانشاه، دور رفت، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲:۳۰ مسابقه کومیته
دال WMMF کرمانشاه در مقابل آکادمی مبارزان رشت، دور برگشت، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴:۳۰ مسابقه کومیته
برچسب ها: کاراته