به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۲۵۹۴۲۶

احساس خستگی غیرعادی را علائم کرونا بدانید

احساس خستگی غیرعادی را علائم کرونا بدانید
گروه جامعه: علیرضا وهاب‌زاده مشاور رسانه‌ای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در صفحه مجازی خود با تأکید بر افزایش سرعت پیشرفت بیماری کرونا، از مردم خواست در صورت مشاهده علائم ابتدایی هم خیلی زود به پزشک مراجعه کنند.وهاب‌زاده در صفحه خود نوشت:ضعف، بی‌حالی و احساس خستگی غیرعادی را جدی بگیرید و منتظر بروز علایمی مثل سرفه یا تب نباشد!کرونا دیگر تنها با گرفتن تب و سطح اکسیژن خون و علایم ظاهری قابل شناسایی نیست.سرعت پیشرفت بیماری بالاست!

ساعت‌های (نه روزها!)طلایی درمان کرونا را با خوددرمانی و ماندن درمنزل از دست ندهید.چند روز قبل در اهواز بیمار با درگیری بالای ریه بدون سرفه و کاهش سطح اکسیژن خون مراجعه کرده بود (این علایم روزهای بعد بروز بیشتری پیدا کرد). بسیاری از مبتلایان در روزهای اول فقط ضعف و بی حالی شدید و غیرعادی داشتند.از هیچ کس دنبال نسخه و دارو نباشید! مجازی ویزیت نشوید، خود درمانی نکنید، حتما مراجعه کنید به بیمارستان و پزشک. حتما اگر روزهای اول مراجعه کنید شک نداشته باشید به راحتی درمان خواهید شد.
 
برچسب ها: ویروس کرونا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *