به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۲۵۹۶۳۹

مرتضی بانک از سمتش استعفا داد

مرتضی بانک از سمتش استعفا داد
گروه اقتصادی: مرتضی بانک از سمتش در دبیری شورای عالی مناطق آزاد استعفا داد. مرتضی بانک با ارسال نامه‌ای به رییس‌جمهور، از سمتش در دبیری شورای عالی مناطق آزاد استعفا داد.
متن نامه استعفای او به شرح زیر است؛
به نام خدا
حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب اقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام
عطف به نامه شماره ٩٩.٣٨٨٩۴م مورخ ١٣ /١١/ ٩٩
مبنی بر استیذان از مقام معظم رهبری و مکاتبه قبلی اینجانب در این خصوص و با تشکر مجدد از ابراز لطف دستور صادره حضرتعالی به منظور پیگیری و اخذ استیذان و نیز هماهنگی‌های صورت گرفته در این زمینه و با سپاس بیکران از الطاف و دستور مقام عظمای ولایت در موافقت با ادامه همکاری بنده تا بایان دولت همانگونه که مستحضرید می‌باشید، قبل و بعد از بازنشستگی حقیر به هیچ وجه در خواستی برای ادامه فعالیت نداشتم و صرفا براساس نظر جنابعالی و پیگیری‌های جناب دکتر واعظی تا پایان سال و به دلیل شرایط آخر سال هماهنگ گردید تا خدمت خود را ادامه دهم.اینک به دلایل گوناگون و ازجمله جلوگیری از ایجاد هرگونه شائبه‌ای برای دولت و نظام در استفاده از افراد بازنشسته بدینوسیله استعفای خویش را تقدیم می‌نمایم تا از هر زمانی که مقرر فرمایید این مسئولیت به فرد دیگری محسوب گردد.خواهشمند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایید.
مرتضی بانک
١٢/ ١٢ / ١٣٩٩
مرجع : باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: مرتضی بانک
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *