به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۲۵۹۶۶۳

جسد پدر بازیکن لیگ برتری پیدا شد

جسد پدر بازیکن لیگ برتری پیدا شد
گروه ورزش: در روز‌های گذشته اخبار تلخی در مورد پدر آلیسون بکر دروازه‌بان برزیلی لیورپول در لیگ برتر انگلیس منتشر شده بود و گفته شده بود که "خوزه بکر" ۵۷ ساله پدر (آلیسون) در سدی در نزدیکی خانه او در شهر Rincao do Inferno در حال شنا کردن بوده و در حوالی ساعت پنج عصر ناپدید شده است.در همین ارتباط ESPN گزارشی را در این باره منتشر کرده است. در این گزارش گفته شده که آتش نشانی محلی یک تیم را جهت جستجو به منطقه ارسال کرده و آن‌ها در نهایت جسد خوزه بکر را که پیدا کرده اند.

پدر آلیسون بکر که تعطیلات خود را در این مکان گذرانده بود، به طرز مشکوکی فوت شده است. پلیس برزیل از ارائه اطلاعات بیشتر درخصوص چگونگی و علت فوت پدر بکر خودداری کرده و هنوز مشخص نیست او به چه علتی غرق شده است.آلیسون بکر دروازه بان تیم لیورپول در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین دروازه بان جهان انتخاب شده بود و در این سال‌ها یکی از عوامل موفقیت تیم "یورگن کلوپ" در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا بوده است.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *