'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ساعت ۱۹:۰۲
کد مطلب : ۲۵۹۷۶۱

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد
گروه ورزشی: باشگاه پرسپولیس با پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر امکان باز شدن پنجره بین المللی نقل و انتقالاتی را فراهم کرد.
 بدهی 507 هزار و 500 یورویی پرسپولیس به ماریو بودیمیر در حساب این بازیکن کروات نشست تا فیفا این پرونده پرماجرا را مختومه اعلام کند و حالا نزدیکان باشگاه پرسپولیس تائید کرده‌اند که پنجره بین المللی نقل و انتقالاتی این تیم باز شده است.
پنجره نقل و  انتقالات پرسپولیس از زمان صدور حکم ماریو بودیمیر در دادگاه عالی ورزش بسته شده بود و همین موضوع نگرانی هایی را برای هواداران این تیم به وجود آورده بود اما حالا این مسئله حل شده و از این نظر مشکلی برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید نخواهد بود.
اما مسئله اصلی این است که پرسپولیس به خاطر شکایت چند بازیکن خود از سوی فدراسیون فوتبال با مشکل ثبت قرارداد مواجه شده و حالا پس از ماریو بودیمیر، باید مطالبات شایان مصلح، شاهین عباسیان، سوشا مکانی و ابوالفضل درویش وند را هم پرداخت کند.
همچنین آی تی سی خرید جدید پرسپولیس یعنی مهدی ترابی نیز صادر نشده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد اما به هر حال بحران 500 هزار یورویی قرمزها با ماریو بودیمیر به سرانجام رسید.
برچسب ها: پرسپولیس