به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۲۵۹۹۵۸

مرزهای خوزستان تا ۲۰ اسفند بسته است

مرزهای خوزستان تا ۲۰ اسفند بسته است
گروه جامعه: فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از تشدید کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های استان از امروز شنبه ۱۶ اسفند خبر داد.به گزارش ایسنا، ولی‌الله حیاتی فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در خصوص نظارت بر خروج مسافران از این استان اظهار کرد: فرودگاه‌های استان خوزستان بدون در دست داشتن تست منفی کرونا اجازه ورود به مسافران را نمی‌دهند. مسافرانی که به راه آهن و پایانه‌های مسافربری نیز مراجعه می‌کنند، حتما باید تست منفی کرونا را به همراه داشته باشد.وی افزود: همه مسافرانی که قصد دارند با هواپیما، قطار و اتوبوس بین شهری تردد کنند، حتما باید تست کرونا به همراه داشته باشند. در غیر این صورت از سوار شدن آن‌ها جلوگیری می‌شود.
 
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در ادامه با اشاره به این که کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های استان خوزستان از امروز شنبه تشدید می‌شود، گفت: کنترل مرزهای خوزستان در ترددهای بازارچه‌های صادراتی نیز تشدید می‌شود و از کارگران و کارکنان بازارچه‌های مرزی نیز تست سریع کرونا گرفته می‌شود.وی افزود: نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و دستورات ستاد مدیریت کرونا در شهرها تشدید خواهد شد و مدیرانی که رعایت پروتکل‌ها در ادارات تحت تصدی آن‌ها به خوبی مورد توجه قرار نگرفته است، از استاندار خوزستان تذکر کتبی دریافت می‌کنند.این مسئول گفت: مرزهای خوزستان با کشور عراق برای تردد مسافران تا ۲۰ اسفندماه مسدود است و برای بعد از این تاریخ دوباره تصمیم گرفته خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *