به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب : ۲۶۰۲۶۰

خبری برای جاماندگان سهام عدالت

خبری برای جاماندگان سهام عدالت
گروه اقتصادی: اماندگان سهام عدالت چند سالی می‌شود که به دنبال راهی برای دریافت این سهام هستند و از اردیبهشت امسال با آزادسازی این سهام و مشخص شدن ارزش آن افراد بیشتری متقاضی دریافت این سهام شدند.
مسئولان نیز بارها وعده تخصیص سهام عدالت به جاماندگان را داده‌اند اما عملی نشده است، در جریان بررسی لایحه بودجه نیز موضوع سهامدار شدن هفت میلیون نفر مطرح شد.در حال حاضر سوال بسیاری از مردم این است که وعده تخصیص سهام عدالت به جاماندگان چه شد؟رئیس فراکسیون سهام عدالت در مجلس در پاسخ به این سوال می‌گوید: به کسانی که سهام عدالت ندارند ظلم شده ولی دولت می‌گوید که بودجه ندارد و فعلا اراده‌ای برای اجرای تخصیص سهام عدالت به جاماندگان وجود ندارد.

به گفته سعادتی قرار است در فراکسیون در خصوص ضرر سهام عدالت در بورس، مجامع استانی، سهام فوت شدگان و جاماندگان تصمیم‌گیری شود.براساس اظهارات او موضوع تخصیص سهام عدالت در روزهای باقی مانده سال منتفی است و در خصوص سال آینده نیز هنوز تصمیم‌گیری نشده است. به نظر می‌رسد یکی از مطالبات اساسی در حوزه سهام عدالت خواسته جاماندگان است.
مرجع : تجارت نیوز
برچسب ها: سهام عدالت
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *