به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۵
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : ۲۶۰۳۱۵
با استعفا از فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه

استارت سردار سعید محمد برای کاندیداتوری

استارت سردار  سعید محمد برای کاندیداتوری
گروه سیاسی: سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حکمی سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوشی سادات را به سمت فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه منصوب کرد.
فرمانده کل سپاه همچنین با قدردانی از زحمات و تلاش‌های سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر سعید محمد طی دوره تصدی فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) وی را به عنوان مشاور فرمانده کل سپاه منصوب کرد.سردار هوشی سادات پیش از این معاون مهندسی و پدافند غیر عامل سپاه را عهده دار بود.سعید محمد یکی از گزینه‌های مطرح برای انتخابات ریاست جمهوری است و در محافل اصولگرا او را به عنوان گزینه ای اصلح مطرح می کنند. سعید محمد ۱۵ مهرماه سال ۱۳۹۷ و با حکم سرلشگر جعفری فرمانده پیشین سپاه پاسداران جانشین سردار عبداللهی شد. این انتصاب در سپاه با انتصاب‌های پیشین تفاوت‌هایی داشت. سعید محمد به عنوان چهره‌ای جوان و از نسل دوم سپاه به عنوان فرمانده ارشد بازوی مهندسی و عمرانی سپاه منصوب شده بود.

کاندیدای اصلی طیف اصولگرایان؟
* از سردار «سعید محمد» به عنوان یکی از کاندیداهای مطرح انتخابات رییس‌جمهوری خرداد 1400 یاد می‌شود. آخرین خبرها از درون طیف اصولگرایان حاکیست ابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف در انتخابات سال آینده کاندیدا نخواهند شد و سردار «سعید محمد» کاندیدای اصلی طیف اصولگرایان در انتخابات رییس‌جمهوری خواهد بود. او به عنوان نماد «جوانان انقلابی» با حمایت بدنه صاحب نفوذ نظامی، سیاسی و اقتصادی در حال تدارک و مهیاسازی دولت «جوان انقلابی» می‌باشد. سرداران دیگری همچون محسن رضایی، حسین دهقان، رستم قاسمی، عزت‌اله صرغامی، دیگر کاندیداهای سپاهی خواهند بود اما خبرها حاکیست اتاق فکر اصولگرایان با فاصله زیاد روی «محمد» گرایش یافته است. با توجه به شکست حتمی کاندیدای طیف اصلاح‌طلب «به دلیل مشارکت پایین مردم ناشی از عملکرد فاجعه‌بار دولت روحانی» و همچنین ردصلاحیت قطعی احمدی‌نژاد، بسیاری از ناظران رییس‌جمهور اسلامی آینده را پیشاپیش «سعید محمد» می‌دانند. 
برچسب ها: سپاه

ازاداندیش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ۲۳:۱۸
ایشان به عنوان یک عضو سپاه استعفا داده و بلافاصله به عنوان مشاور فرمانده سپاه منصوب شده اند ایا از نظر ایشان این موضوع شائبه حمایت سپاه از ایشان را تقویت و یا بازگشت ایشان به سپاه در صورت عدم انتخاب شائبه صوری بودن استعفا را ایجاد نمی کند! ایا اگر واقعا نگران نظام و جمهوری اسلامی هستید بهتر نیست در همان پست خود به نظام و کشور خدمت کنید! ایا در کشور رجل سیاسی قابل اتکایی وجود ندارد که 5 عضو سابق یک نهاد خاص تنها کاندیداهای جناح اصولگرا می باشند! (370552)
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۷:۵۹
فاتحه انتخاباتی که پیشاپیش نتیجه اش مشخص است ، باید خواند. (370557)
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۸:۴۲
سد گتوند حاصل مدیریت ایشان است؟ (370558)
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۹:۰۶
فردی لایق و توانمند (370559)
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۱۲:۲۰
ماشاالله خوب مونده 53 سالشه خوش تیپ و تحصیلکرده و کاری انشاله موفق باشد. (370564)
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۱۲:۵۳
جهان سوم جایی است که اگر بخواهی شاخ بشی شاخت رو می شکونن
سیستم به این نتیجه رسیده که آدم هایی بیان که جریان ساز نباشن و راحت قابل حذف باشن
فقط مسئولیت قوه مجریه پنهان رو بر عهده بگیرن کافیست (370565)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۲۲:۴۳
گل گفتی تا.... (370581)
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۲۳:۱۵
قبلا آقای محسن رضایی هم استعفا داده، و بعد از دو نوبت حضور ناموفق در انتخابات ریاست جمهوری، دوباره لباس نظامی را پوشید. این نوع استعفاها کاملا صوری است. (370582)