به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۲۶۰۳۸۵

۱۰۰ گل زده از یک تیم دفاعی آمار بدی نیست!

۱۰۰ گل زده از یک تیم دفاعی آمار بدی نیست!
گروه ورزشی: ژوزه مورینیو آمار ۱۰۰ گل زده تیمش در این فصل را رکوردی چشمگیر دانست و به منتقدان خود طعنه زد.به گزارش ایسنا، تاتنهام پس از شکست ۴-۱ کریستال پالاس در روز یکشنبه، دومین باشگاه در بین  ۵ لیگ بزرگ اروپا بود که در این فصل به ۱۰۰ گل در تمام رقابت ها رسیده است.پیروزی ۴-۰ مقابل برنلی در آخر هفته گذشته و برتری پرگل روز یکشنبه برابر پالاس که در آن هری کین و گرت بیل هر دو توانستند دو گل به ثمر رسانند، تاتنهام را به رده ششم و در رقابت برای کسب جایگاه چهار تیم برتر تبدیل کرده است.
 
مورینیو به خبرنگاران گفت: اگر آماری که به من داده شده درست باشد (۱۰۰ گل زده در این فصل)  برای یک تیم دفاعی، بد نیست.تاتنهام روز پنجشنبه برابر دینامو زاگرب و در ادامه داربی  شمال لندن برابر آرسنال را در پیش دارد که بازی های آسانی نیستند.مورینیو گفت: این هفته خوبی برای ما بود. سه مسابقه، ۹ امتیاز و برای هفته آینده که یک بازی حساس در اروپا و مقابل آرسنال انجام می دهیم، هیچ چیز بهتر از کسب ۹ امتیاز در این هفته نبود.

سرمربی تاتهام اضافه کرد: وقتی در آخرین دقیقه نیمه دوم گل خوردیم طبیعتا باید روحیه خود را از دست می دادیم ولی دیدید که با چه روحیه ای نیمه دوم را شروع کردیم. همه بازیکنان خوب بودند و هری کین و گرت بیل فوق العاده خوب ظاهر شدند. از همه بازیکنانم تشکر می کنم.تنها باشگاه دیگر لیگ های بزرگ اروپا که به ۱۰۰ گل در تمام مسابقات رسیده، بایرن مونیخ است که ۱۰۶ گل به ثمر رسانده است.
برچسب ها: فوتبال جهان