به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب : ۲۶۰۴۲۶

نتفلیکس «چشم آبی روشن» را خرید

نتفلیکس «چشم آبی روشن» را خرید
گروه فرهنگی: نتفلیکس در بازار فیلم اروپا با خرید امتیاز پخش جهانی «چشم آبی روشن» به قیمت ۵۵ میلیون دلار رکورد شکست. فیلم «چشم آبی روشن» به کارگردانی اسکات کوپر با بازی کریستین بیل به مبلغ ۵۵ میلیون دلار توسط نتفلیکس خریده شد.نتفلیکس برای به دست آوردن امتیاز پخش این فیلم با چندین پخش‌کننده دیگر رقابت کرد و سرانجام با این رقم رکوردشکن موفق شد.این فیلم که کوپر بیش از یک دهه آن را در برنامه ساخت داشت درباره تلاش برای حل معمای قتل‌هایی است که سال ۱۸۳۰ در آکادمی ارتش ایالات متحده رخ دادند.
 
در این فیلم کریستین بیل در نقش یک کارآگاه ماهر ظاهر شده که درباره این قتل‌ها تحقیق می‌کند و برای این کار از جوانی کمک می‌گیرد که بعدها به عنوان ادگار آلن پو به شهرت می‌رسد.کوپر فیلمنامه این فیلم را با اقتباس از رمانی از لوییس بایار به همین نام نوشته است. کراس کریک که تهیه کننده فیلم تحسین شده «دادگاه شیکاگو ۷» بوده این فیلم را تهیه می‌کند.بیل در کنار کوپر هم تهیه‌کننده فیلم خواهند بود.این پروژه در پاییز فیلمبرداری می‌شود و بیل پس از پایان بازی‌اش در فیلم جدید و بی‌نام دیوید او.راسل و «ثور: عشق و آذرخش» که هر ۲ در دست تولید هستند، در این فیلم بازی می‌کند.این فیلم سومین همکاری کوپر و بیل خواهد بود و آنها پیشتر در فیلم‌های «خارج از کوره» و «دشمنان» با هم همکاری کرده بودند.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *