به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب : ۲۶۰۴۲۷

نمونه جدید استارشیپ برای پرتاب آماده می شود

نمونه جدید استارشیپ برای پرتاب آماده می شود
گروه جامعه:پس از آزمایش نمونه اولیه استارشیپ که در نهایت روی پد فرود منفجر شد، اکنون اسپیس ایکس خود را برای پرتاب نمونه اولیه بعدی آماده می کند. چند روز پس از آنکه آزمایش نمونه اولیه استارشیپ (SN۱۰) انجام شد، نمونه جدید آن یعنی SN۱۱ آماده آزمایش می‌شود.به طور معمول اسپیس ایکس از یک هفته یا ۱۰ روز قبل نمونه اولیه بعدی را آماده می‌کند. به همین دلیل پیش بینی می‌شود SN۱۱ روز دوشنبه مورد آزمایش قرار گیرد. البته با توجه به اطلاعات به دست آمده از آزمایش SN۱۰، پیشرفت‌های قابل توجهی در پروازهای آزمایشی به دست آمده است.
 
این در حالی است که پرتاب نمونه اولیه SN۱۰ موفق بود اما چند دقیقه پس از فرود منفجر شد. در حال حاضر عملیات پاکسازی بقایای این نمونه اولیه همچنان ادامه دارد. این نمونه اولیه نسبت به SN۹و SN۸ دستاوردهای بیشتری داشت زیرا هر دو آنها با سکوی فرود برخورد کردند و منفجر شدند.آزمایش SN۱۰ نشان داد اهدافی که در دو نمونه قبلی در نظر گرفته شده بودند مانند بلند شدن از زمین و عملکرد موتور رپتور به طور موفقیت آمیز انجام شده‌اند. البته SN۱۰ یک گام فراتر رفت و به طور موفقیت آمیز فرود آمد.
برچسب ها: اسپیس ایکس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *