به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۲۶۰۴۹۲

تبریک گواردیولا به رئیس جدید بارسلونا

تبریک گواردیولا به رئیس جدید بارسلونا
گروه ورزشی: دیشب انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا بعد از هفته ها انتظار بالاخره برگزار شد و همانطور که انتظار می رفت خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید این باشگاه برگزیده شد. در دوره اول حضور او بر این مسند شاهد رقم خوردن فصل درخشانی در تاریخ بارسلونا بودیم و هواداران امیدوار به تکرار آن روزها هستند.اما پپ گواردیولا همیشه رابطه خوبی با خوان لاپورتا داشته و در واقع به نوعی به او مدیون است. در سال 2008 و در حالیکه پپ گواردیولا مربی مشهوری نبود، لاپورتا به او اعتماد کرده و سرمربی تیم دوم باشگاه را به عنوان مسئول فنی تیم اول انتخاب کرد.

این انتخاب درخشان باعث شد بهترین روزهای تاریخ باشگاه بارسلونا رقم بخورد. سه لالیگا، دو لیگ قهرمانان، شش گانه و بسیاری افتخارات دیگر حاصل چهار فصل حضور پپ گواردیولا روی نیمکت این باشگاه بود و در آن سالهاذ بارسلونا در اروپا رقیب نداشت. اما حالا پپ گواردیولا، سرمربی فعلی منچسترسیتی خیلی زود به انتخاب شدن خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید باشگاه بارسلونا واکنش نشان داده و در توئیتر خود نوشت: "تبریک خوان، تبریک رئیس، زنده باد بارسلونا."

 
برچسب ها: پپ گواردیولا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *