به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ساعت ۱۷:۲۱
کد مطلب : ۲۶۰۵۲۷

در سریال بچه مهندس ۴ غافلگیر می‌شوید

در  سریال بچه مهندس ۴ غافلگیر می‌شوید
گروه فرهنگی: بازیگر فصل چهارم سریال در حال تولید «بچه مهندس» درباره نقش خود در این پروژه و حال و هوای آن توضیح داد.سیما خضرآبادی در ابتدا با اشاره به روزهای دشوار فیلمبرداری سریال «بچه مهندس ۴» در زمان همه‌گیری کرونا اظهار داشت: خوشبختانه گروه تولید با رعایت تمامی نکات بهداشتی تلاش خود را می‌کنند تا سریال در زمان مقرر آماده پخش شود. به هر حال شیوع ویروس کرونا کار را در زمان فیلمبرداری مقداری سخت کرده و امیدوارم هر چه زودتر به روزهای خوب گذشته برگردیم و مردم کشورم از شر این بیماری در امان باشند.
 
وی درباره نقشی که در این سریال ایفا می‌کند نیز گفت: در سری چهارم این پروژه در نقش «شیوا»، دوست صمیمی «مرضیه» (مهشید جوادی) حضور دارم. هر کسی در زندگی یک دوست خوب دارد که در تمام شیرینی‌ها و تلخی‌های زندگی همراهش است به طوری که رازها و ناگفته‌هایش را نیز تنها با بهترین دوست خود در میان می‌گذارد. نقش شیوا در زندگی مرضیه نیز به همین شکل بوده و بین آنها دوستی صمیمانه‌ای برقرار است.این بازیگر در ادامه درباره روند فیلمبرداری «بچه مهندس ۴» گفت: در حال حاضر فیلمبرداری در شهر مشهد مقدس انجام می‌شود و آن طور که مشخص است تا اواسط اردیبهشت ماه سال آینده مشغول کار خواهیم بود.خضرآبادی در پایان اضافه کرد: سری چهارم این سریال با قلم توانای آقای حسن وارسته قصه شیرین و جذابی دارد و اتفاقات جذاب و غافلگیرکننده‌ای در طول کار رقم می‌خورد. امیدوارم مخاطبان نیز پس از تماشای کار از آن لذت ببرند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *