'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?>>> رکورد جدید بیت‌کوین در بازار - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب : ۲۶۱۰۱۲

رکورد جدید بیت‌کوین در بازار

رکورد جدید بیت‌کوین در بازار
گروه اقتصادی:ارزش بیت کوین تا ۵۷۶۷۹ دلار افزایش یافته و به رکورد خود در ماه فوریه نزدیک می‌شود.روند افزایش ارزش بیت کوین یک بار دیگر شدت گرفته و به رکورد ماه گذشته آن نزدیک می‎‌شود. بزرگترین سرمایه دیجیتال دنیا در حال حاضر به 57679 دلار رسیده است. بیت کوین در 21 فوریه با 58350 دلار رکورد زده بود. جو بایدن در روز سه شنبه بسته کمک کرونایی 1.9 تریلیون دلاری آمریکا را امضا کرد و خوش‌بینی را به بازارهای مالی بازگرداند.
 
 ارزش بیت کوین طی سال گذشته در بحبوحه افزایش سود سازمانی بیش از 7 برابر شده است. طرفداران بیت کوین این ارز مجازی را یک سرمایه ایمن مانند طلا می‌دانند که می‌تواند در برابر تورم و ضعف دلار از آنها حمایت کند. ولی برخی عقیده دارند این افزایش ارزش بیت‌کوین یک حباب است و این حباب مانند اتفاقی که در 2017 و 2018 افتاد، بالاخره می‌ترکد. سرمایه‌گذاران در این صنعت عقیده دارند پذیرش بیت کوین توسط سازمان‌های مختلف از جمله سرمایه‌گذاری 1.5 میلیارد دلاری شرکت تسلا و تایید آن توسط الون ماسک مدیرعامل این شرکت، مانع این سرانجام خواهد شد. مایک نووگراتز، مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال اعلام کرده ارزش بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به 100 هزار دلار می رسد. سایمان پیترز،  تحلیلگر «ای تورو» که یک پلتفرم خرید و فروش دارایی‌های مختلف است، عقیده دارد اطلاعیه جدید کاخ سفید اهمیت بسیاری برای سرمایه‌های مخاطره آمیز مخصوصاً سرمایه‌های دیجیتال دارد.
برچسب ها: بیت‌ کوین
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *