به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب : ۲۶۳۸۶۲

ماجدی: امیدوارم در ۳ جام قهرمان شویم

ماجدی: امیدوارم در ۳ جام قهرمان شویم
گروه ورزشی: مربی استقلال می‌گوید تیمش شناخت خوبی از پیکان دارد و آماده رویارویی با این تیم هستند.به گزارش ایسنا، فرشاد ماجدی، مربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر پیکان گفت: شروع خوبی را از دوم فروردین ۱۴۰۰ در تمرینات داشتیم. همه بازیکنان به جز چند نفری که به ویروس کرونا دچار شدند در تمرین بودند و بازیکنان آکادمی نیز در تمرین حاضر شدند و خود را آماده بازی فردا کردیم.
 
او ادامه داد: با استفاده از بازیکنان امید و آکادمی، خلا را پر کردیم. خدا را شکر بازیکنان سلامتی خود را به دست آوردند و در تمرینات شرکت کردند و مشکلی نداریم. فقط بابک غلامی را به دلیل ویروس کرونا نداریم.او درباره تعویق دیدار این تیم با صنعت نفت آبادان گفت: مجیدی تدابیر لازم را اندیشیده‌ و وقت خوبی برای آماده شدن برای بازی‌های آسیایی است. شرایط این گونه است و باید تمام فکر و تمرکز خود را روی این موضوع بگذاریم تا بازیکنان در این مدت بهترین تمرین و عملکرد را داشته باشد.ماجدی درباره شناخت تیمش از پیکان اذعان کرد: شاگردان تارتار بازیکنان خوبی هستند و پرس را خوب انجام می‌دهند. کارهای تاکتیکی را بر اساس ضعف‌ها و قوت‌های این برنامه‌ریزی کردیم و امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم. امیدوارم با قهرمانی در ۳ جام دل هواداران را شاد کنیم.
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *