به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۲۶۳۹۷۵

۲ گزینه بارسلونا برای تقویت خط دفاعی

۲ گزینه بارسلونا برای تقویت خط دفاعی
گروه ورزشی: یکی از مشکلات جدی بارسلونا در فصل جاری خط دفاعی این تیم بوده است که عملکرد خوبی نداشته است.زوج جرارد پیکه و لینگلت عملکرد خوبی نداشته‌اند و بازی‌های زیادی را به خاطر آسیب دیدگی از دست دادند.بارسلونا به دنبال تقویت خط دفاعی خود در تابستان است و گزارش‌ها حاکی از این است که کومان دو مدافع جوان را در فهرست تابستانی خود قرار داده است.برنامه الچیرینگیتو اسپانیا اعلام کرد که خوان لاپورتا، رییس جدید باشگاه مذاکراتی را با مینو رایولا مدیر برنامه‌های دی لیخت انجام داده است و خواستار جذب این بازیکن شده است.

دی لیخت قبل از پیوستن به یوونتوس هم مورد توجه بارسلونا بود و اصرار کومان به جذب او باعث شده است تا احتمال پیوستنش به آبی اناری‌ها زیاد باشد.طبق اعلام رسانه‌های ایتالیایی یوونتوس هم مشکلی با فروش دی لیخت ندارد و اگر بارسلونا پیشنهاد خوبی بدهد به احتمال خیلی زیاد این انتقال انجام شود.اریگ گارسیا دیگر بازیکنی است که بارسلونا برای تقویت خط دفاعی خود مد نظر دارد.این بازیکن جوان محصول لاماسیا است که در سیتی و زیر نظر گواردیولا کار می‌کند. سران منچستر سیتی با جدایی گارسیا موافقت کرده‌اند و به نظر می‌رسد که کار انتقال او نهایی شده است.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *