به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۲۶۳۹۸۰

تولید فصل دوم سریال «ویچر» به پایان رسید

تولید فصل دوم سریال «ویچر» به پایان رسید
گروه فرهنگی:کمپانی نتفلیکس تولید فصل دوم سریال پرمخاطب خود با عنوان «ویچر» را در انگلیس به پایان رساند. با گذشت بیش از یک‌سال از آغاز فیلمبرداری، سرانجام تولید فصل دوم سریال «ویچر» از آثار مورد انتظار کمپانی نتفلیکس، به پایان رسید. هنری کویل بازیگر سریال، لارن هیسریک و دیگر عوامل این پروژه با انتشار ویدئو از پشت صحنه، پایان این سریال را اعلام کردند.
 
فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر، طی ۱۵۸ روز، در ۱۵ لوکیشن مختلف صورت گرفت. ۸۹ بازیگر و بیش از ۱۲۰۰ فرد در بخش‌های مختلف در تولید این سریال نقش داشته اند.تولید این محصول از فوریه سال گذشته آغاز شد، اما بعد از مدت کوتاهی به دلیل شرایط پاندمی کرونا خیلی زود متوقف شد. در ماه آگوست ساخت سریال از سر گرفته شد؛ اما بعد از مثبت شدن تست کرونای چندین نفر از عوامل، دوباره تولید پروژه در ماه نوامبر متوقف شد. این تعویق و توقف‌ها باعث خروج یکی از بازیگران و جایگزینی آن با یک بازیگر دیگر شد.«ویچر» از سریال‌های پر مخاطب شبکه نتفلیکس است و ۷۶ میلیون مشترک خانگی به تماشای فصل اول آن نشستند. این سریال با اقتباس از داستان‌ها و کتاب‌هایی نوشته آندژی ساپکوفسکی نویسنده اهل لهستان، ساخته شده است.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *