به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ ساعت ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۲۶۴۲۱۷

مبارزه هیولاها در آمریکا، شروع خوبی داشت

مبارزه هیولاها در آمریکا، شروع خوبی داشت
گروه فرهنگی: فیلم سینمایی «گودزیلا دربرابر کنگ» با فروش نزدیک به ۲۸ میلیون دلار در گیشه داخلی آمریکا در سه روز آخر هفته و ۱۲۳ میلیون دلار در گیشه جهانی، عنوان بهترین افتتاحیه هالیوود را در دوران همه‌گیری کرونا کسب کرد. فیلم سینمایی «گودزیلا دربرابر کنگ» توانست با فروش ۱۱ میلیون دلاری خود در روز جمعه و فروش کلی ۲۸ میلیون دلاری در سه روز آخر هفته، صاحب عنوان بهترین افتتاحیه در باکس آفیس آمریکای شمالی در دوران همه‌گیری کرونا شود. تخمین زده می‌شود که فیلمِ کمپانی برادران وارنر و لجندری، بتواند معادل ۴۲ میلیون دلار تا آخر هفته و تعطیلات عید پارک فروش داشته باشد.

این بزرگ‌ترین نمایش از زمان آغاز بحران کویید۱۹ است. «گودزیلا دربرابر کنگ» در سه هزار و ۶۴ سالن سینما در حال اکران است که بالاترین تعداد سالن در دوره همه‌گیری کرونا است.هنوز گیشه آمریکای شمالی در تلاش برای بهبودی، با چالش‌های بزرگی روبرو است. طبق گفته کمپانی برادران وارنر بیشتر از ۹۳درصد از سینماهای آمریکا در حال کار و البته در کانادا تنها ۲۴ درصد سینماها باز هستند. بسیاری از سینماها با ظرفیت محدود در حال کارند از جمله لس‌آنجلس و نیویورک. روز سه‌شنبه لس‌آنجلس در وضعیت نارنجی قرار گرفت اما تا ۵ آوریل مجاز به افزایش ظرفیت خود از ۲۵ به ۵۰درصد نیست.

«گودزیلا دربرابر کنگ» پنجمین فیلم هیولامحور کمپانی لجندری است که امتیاز A را از مخاطبین خود کسب کرد. این فیلم همینطور توانست در گیشه خارجی ۱۲۳ میلیون دلار کسب کند که بیش از ۷۰ میلیون دلار آن متعلق به سینماهای چین است. این بهترین افتتاحیه فیلم هالیوودی در دوران همه‌گیری است.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *