به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ساعت ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۲۶۴۳۶۶

رد پای ویلموتس روی پرونده پرسپولیس و شستا

رد پای ویلموتس روی پرونده پرسپولیس و شستا
گروه ورزشی: صحبت کردن در مورد قرارداد مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران و بدتر از آن نتایجی که او با این تیم در مقدماتی جام جهانی گرفت، تکراری و ناامیدکننده است اما واقعیت این است که نه تنها مدیریت جدید را به خود مشغول کرده است بلکه باشگاه پرسپولیس را هم به وارد چالش جدیدی کرده است. ویلموتس نه تنها با حضورش ضربه جبران‌ناپذیر مالی شدیدی به فوتبال ایران زد، بلکه با نتایجی که برابر عراق و بحرین گرفت اوضاع تیم ملی را در وضعیت قرمز قرار داد و در صورتی که تیم ملی نتواند به جام جهانی برود، این ضربات مهلک‌تر بر پیکر این فوتبال وارد خواهد شد.

در حالی که انتظار می‌رفت شهاب‌الدین عزیزی خادم و تیم مدیریتی جدیدش پس از شروع کار تمرکز را بر روی فراهم کردن موفقیت تیم ملی و نتیجه گرفتن در دیدارهای باقی مانده مقدماتی جام جهانی بگذارند، آنها درگیر حل و فصل مشکل بدهی ۲ میلیون دلاری بابت قرارداد ویلموتس با شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی هستند.فدراسیون فوتبال پس از آنکه اموالش توقیف شد و سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس هم در آستانه سند خوردن برای تامین اجتماعی قرار گرفت، دست به کار شده تا در نشست‌هایی با مسئولان تامین اجتماعی این مشکل را حل کند. به گفته علی جوادی، سخنگوی فدراسیون فوتبال قرار است تا پایان هفته جاری عزیزی خادم نشستی را با معاون شرکت شستا برگزار کند تا زمینه توافق طرفین برای حل این مشکل فراهم شود. تلاش فدراسیون فوتبال این است که بتواند ساختمان باشگاه پرسپولیس و البته ساختمان خود فدراسیون را آزاد کند.
مرجع : روزنامه همشهری
برچسب ها: مارک ویلموتس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *