به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۲۶۴۴۸۷

۱۰ روز طوفانی و سرنوشت ساز برای رئال مادرید

۱۰ روز طوفانی و سرنوشت ساز برای رئال مادرید
گروه ورزشی: تیم فوتبال رئال مادرید در ۱۰ روز آینده ۳ بازی حساس را در چارچوب مسابقات مختلف برگزار خواهد کرد.تیم فوتبال رئال مادرید که در هفته‌های اخیر شرایط و عملکرد بهتری را نسب به اوایل فصل در فوتبال اروپا از خود نشان داده است، در ۱۰ روز آینده باید ۳ مسابقه حساس و مهم را برگزار کند؛ مسابقاتی که می‌توانند تمام نتایج و عملکرد شاگردان زیدان را در فصل اخیر فوتبال اروپا تحت تاثیر خود قرار دهند. 

رئالی‌ها در صورت کسب پیروزی در این مسابقات می‌توانند به کسب عنوان‌های قهرمانی، هم در رقابت های لالیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا امیدوار شوند و شانس خود را برای قهرمانی مجدد در این مسابقات با اسطوره خود و برنده ۳ لیگ قهرمانان پیاپی، یعنی زیدان امتحان کنند.تیم فوتبال رئال مادرید در اولین بازی خود در این ۱۰ روز طوفانی در استادیوم خانگی خود در چارچوب مسابقات دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف شاگردان یورگن کلوپ در تیم فوتبال لیورپول برود؛ دیداری که با توجه به بازگشت مصدومان لیورپولی‌ها می‌تواند شب سختی را برای شاگردان جوان زیدان به ارمغان آورد.

دومین مسابقه رئالی‌ها در این ۱۰ روز در تاریخ ۱۰ آوریل و مقابل رقیب همیشگی خود یعنی بارسلونا خواهد بود. مسابقه‌ای که خلاف دیدار قبلی این ۲ تیم در لالیگا، تاثیر مستقیمی در رده بندی این تیم ها در جدول لیگ فوتبال اسپانیا دارد و پیروزی در آن می‌تواند رئالی‌ها را به قهرمانی در مسابقات این فصل لالیگا امیدوار کند.دیدار سوم و آخر شاگردان زیدان در این ۱۰ روز، مسابقه برگشت آن‌ها مقابل تیم فوتبال لیورپول در دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود؛ مسابقه‌ای که در انگلیس و در استادیوم خانگی تیم لیورپول (آنفیلد) برگزار خواهد شد.تیم فوتبال رئال مادرید سه شنبه شب در اولین دیدار خود در این ۱۰ روز، در استادیوم آلفردو دی استفانو از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف تیم فوتبال لیورپول خواهد رفت.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *