به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب : ۲۶۴۵۰۶

شمخانی، محمود صادقی را تهدید به شکایت کرد

شمخانی، محمود صادقی را تهدید به شکایت کرد
گروه سیاسی: مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی را تکذیب و در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: روز گذشته ویدیویی از گفتگوی محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که وی در آن با ارائه توضیحاتی درخصوص وقایع تلخ آبان ماه سال ۹۸، اظهارات غیرواقعی و بی‌اساسی را به دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نسبت داده که تماما کذب و عاری از واقعیت است. دریابان شمخانی علیرغم حضور و سخنرانی در صحن مجلس و همچنین برگزاری جلسات مختلف با شخصیت‌ها و چهره‌های سیاسی و رسانه‌ای پیرامون وقایع آبان ماه سال ۹۸، هیچگونه گفت وگوی دوجانبه با آقای صادقی نداشته‌اند. با توجه به اظهارات مشابه از سوی صادقی در موضوعات مختلف که عمدتا بدون ارائه هرگونه مستند قابل دفاع مطرح شده، سوء‌نیت نامبرده از بیان موضوعاتی از این دست محرز است. صحبت‌های غیرواقعی اخیر نامبرده صرفنظر از اهداف سیاسی آن، به طور قطع دارای پیامدهای کلان امنیتی برای کشور بوده و قابل اغماض نیست لذا موضوع، برای روشن شدن ابعاد و قصد و نیت وی از این اظهارات از طریق مراجع قضایی ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

سخنان محمود صادقی : شمخانی گفت: ولو بلغ ما بلغ ما می‌زنیم...!
این نماینده سابق مجلس در باره اعتراضات خونین آبان 98 در شهرهای مختلف کشور می‌گوید: من به آقای شمخانی اون روز گفتم آقا مردم‌ هستن اینا، دارن می‌کشن مردم را تو خیابونا، چه کار می‌کنید؟ اگر مردم نرفتن و وایسادن می‌خواهید همه‌ی مردم را بکشید؟ شمخانی گفت: ولو بلغ ما بلغ ما می‌زنیم!
....
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۱-۲۷ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۲
مردم جهت راستی آزمایی سخنان محمود صادقی، به عمل مسئولین توجه می کنند و نه تکذیب زبانی آن ها را. (371417)