به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب : ۲۶۴۵۱۳

بابی براون: فیلم‌های هری پاتر را ندیده ام

بابی براون: فیلم‌های هری پاتر را ندیده ام
گروه فرهنگی: ستاره‌ی آینده‌دار سریال «چیزهای عجیب» (Stranger Things) نت‌فلیکس می‌گوید هیچ کدام از فیلم‌های مارول یا «هری پاتر» را ندیده است.از میلی بابی براون فیلم «گودزیلا علیه کونگ» به روی پرده سینماست، او در مصاحبه‌ایی فاش کرد اصلا فیلم‌های مارول و «هری پاتر» را ندیده.او گفته اصلا فیلم‌های مارول را دوست ندارد و داستان‌های واقعی را به روایت‌های حماسی ترجیح می‌دهد. چون در سریال «چیزهای عجیب» که شبیه چنین پروژه‌هایی است،بازی کرد.
 
او گفت :هیچ‌وقت فیلم‌های مارول و دی‌سی را هم ندیده‌ام. تازگی دارد، می‌دانم. من علاقه ندارم. اما مشکلی با آن‌ها ندارم. فقط هیچ‌وقت فکر نکرده‌ام که وای می‌خواهم این فیلم‌ها را ببینم.» ««هری پاتر» را هیچ‌وقت ندیده‌ام. . دوستان بسیاری دارم که به من نگاه می‌کنند و می‌گوید: «چطور ممکن است؟» جواب می‌دهم که نمی‌دانم.»براون اضافه می‌کند که فیلم‌هایی «شبیه به «دفترچه خاطرات» را ترجیح می‌دهد: «بیایید کمی رومانس به فیلم‌ها اضافه کنیم.»
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *