به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ساعت ۱۷:۱۴
کد مطلب : ۲۶۴۵۴۳

تصادف سوزوکی با ایسوزو؛ ۲ نفر جان باختند

تصادف سوزوکی با ایسوزو؛ ۲ نفر جان باختند
گروه حوادث:سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در ساعت ۱۲:۰۶ امروز یک مورد تصادف در بزرگراه آزادگان مسیر شرق به غرب بعد از بلوار خلیج فارس اعلام شد که در این تصادف ۲ نفر جان باختند.جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: در ساعت ۱۲:۰۶ امروز یک مورد تصادف در بزرگراه آزادگان مسیر شرق به غرب بعد از بلوار خلیج فارس به سامانه آتش نشانی اعلام می‌شود. آتش نشانان سریعاً از دو ایستگاه به محل اعزام می‌شوند و مشاهده می‌کنند که یک دستگاه خودروی شاسی بلند سوزوکی با سه سرنشین به دلایل نامشخصی با یک خودروی ایسوزو برخورد کرده و به شدت آسیب دیده است.
 
وی افزود: سقف و قسمت جلو و اتاق‌های خودروی سوزوکی کاملاً جدا شده و راننده که یک آقای ۶۰ ساله بود در داخل خودرو محبوس شده است.ملکی تصریح کرد: دو سرنشین دیگر که خانم بودند، عابرین پیاده قبل از رسیدن عوامل امدادی آنها را خارج می‌کنند اما یکی از خانم‌ها که ۳۰ ساله بود به دلیل شدت جراحات وارده و با تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست می‌دهد.وی افزود: آتش نشانان سریعاً عملیات امداد و نجات را برای خارج کردن راننده از خودرو آغاز و راننده را به بیرون منتقل می‌کنند که متأسفانه این فرد نیز جان خود را از دست می‌دهد.سخنگوی سازمان آتش نشانی در پایان خاطرنشان کرد: خانم دیگر حدود ۵۰ سال سن داشت که تحویل عوامل اورژانس داده شد. محل حادثه ایمن سازی شد و ترافیک به وجود آمده از این حادثه مرتفع گردید.
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *