>> پدرم آرزو داشت همانند آرش کمانگیر باشم اما - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ساعت ۰۸:۳۷
کد مطلب : ۲۶۴۵۶۶

پدرم آرزو داشت همانند آرش کمانگیر باشم اما

پدرم آرزو داشت همانند آرش کمانگیر باشم اما
گروه حوادث: زمانی که پدرم نام مرا «آرش» گذاشت خیلی آرزو داشت تا همانند آرش کمان گیر افسانه ای، مردی قوی و با قدرت شوم اما سرنوشتم به گونه ای رقم خورد که ...جوان 28 ساله ای که قبل از تیراندازی و احتمال وقوع یک جنایت هولناک و با هوشیاری نیروهای کلانتری قاسم آباد مشهد در چنگ قانون گرفتار شده است و آثار خودزنی های وحشتناک در همه نقاط بدنش خودنمایی می کند، با غروری توأم با ترس از مجازات در تشریح سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: از همان دوران کودکی همواره پدرم در کنار گوشم زمزمه می کرد که آرش من مردی قوی و جوانمرد خواهد شد.

به همین دلیل همه اعضای خانواده ام توجه عجیبی به من داشتند. من تک پسر خانواده بودم و سه خواهر بزرگترم نیز همواره در خدمت من بودند. پدرم کارگر ساده کارخانه بود و با زحمت کشی نانی حلال بر سر سفره ما می گذاشت اما آن قدر به من اهمیت می داد و به خواسته هایم توجه می کرد که به طور غریزی جوانی زورگو و پرتوقع بار آمدم. دیگر هیچ کدام از اعضای خانواده ام حق مخالفت با مرا نداشتند.

خلاصه این زورگویی ها و قدرت نمایی ها به کوچه و خیابان و مدرسه کشید به طوری که وقتی می دیدم اهالی محل یا شاگردان مدرسه از من می ترسند و حالت وحشت در چهره آن ها نمایان می شود، احساس غرور عجیبی به من دست می داد و من برای آن که به دیگران ثابت کنم از چیزی نمی ترسم، با چاقو دست و بازو و شکم خودم را خراش می دادم تا جاری شدن خون های زیاد موجب احساس ترس در دیگران شود.با وجود این در کلاس اول دبیرستان ترک تحصیل کردم و به خدمت سربازی هم نرفتم. آن زمان در زاهدان سکونت داشتیم و من بیشتر اوقاتم را با دوستانی شبیه خودم می گذراندم. آن قدر رفتارهای خطرناک و شرورانه من زیاد شده بود که دیگر پدرم نمی توانست در کوچه و خیابان سرش را بالا بگیرد.

کار به جایی رسید که پدرم به ناچار لوازم زندگی اش را جمع کرد و به مشهد مهاجرت کردیم تا از سرزنش های همسایگان و اهالی محل رهایی یابد. هر سه خواهرم که ازدواج کرده بودند در زاهدان ماندند و من و پدر و مادرم در یک منزل اجاره ای در بولوار صیادشیرازی ساکن شدیم چرا که بیشتر بستگان پدرم در همین منطقه زندگی می کردند. من هم که در مشهد دوستی نداشتم بیشتر اوقات را در کنار پسرعموهایم می گذراندم تا این که شنیدم یکی از پسرعموهایم با دوستانش در منطقه قاسم آباد مشهد درگیر شده است و آن ها پسرعمویم را کتک زده اند.

این بود که با اصرار من شماره پلاک خودروی پراید را تغییر دادیم و اسلحه به دست داخل خودرو نشستم تا به همراه پسرعموهای دیگرم به قاسم آباد برویم و زهرچشم حسابی از دوستان پسرعمویم بگیرم که او را کتک زده بودند، اما در اطراف میدان امام علی(ع) ماموران کلانتری به خودرو مشکوک شدند و به بازرسی خودرو پرداختند.
در همین حال با پیدا شدن اسلحه که زیر صندلی انداخته بودم و دو قبضه قمه که برای دعوا برداشته بودم مرا نیز مورد بازرسی بدنی قرار دادند که فشنگ و پوکه از داخل جیبم کشف شد و به همین دلیل ما را به کلانتری انتقال دادند. شاید اگر پلیس به ما مشکوک نمی شد امروز من در جایگاه قاتل نشسته بودم و...شایان ذکر است، با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد) متهمان این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
مرجع : روزنامه خراسان
برچسب ها: تیراندازی جنایت