به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب : ۲۶۴۶۳۱

عابدزاده بهترین بازیکن مسابقه ماریتیمو - بنفیکا

عابدزاده بهترین بازیکن مسابقه ماریتیمو - بنفیکا
گروه ورزشی: دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو با وجود شکست توانست نمره عالی دریافت کند و به بهترین بازیکن میدان نام گیرد.شب گذشته در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ پرتغال، ماریتیمو در لیسبون به مصاف بنفیکا رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.تنها گل بنفیکا را والداشمیت از روی نقطه پنالتی به ثبت رساند.امیرعابدزاده و علی علیپور 90 دقیقه در ترکیب ماریتیمو بازی کردند و عابدزاده توانست عملکردی درخشان از خود به نمایش گذارد.

به نقل از سایت آماری گل‌پوینت پرتغال، امیر عابدزاده با نمره 8.2 با اختلاف به بهترین بازیکن میدان نام گرفت اما علی علیپور نمره پایین 4.7 را به خود اختصاص داد.ماریتیمو اکنون با 21 امتیاز در قعرجدول لیگ پرتغال قرار دارد و برای عدم سقوط در بازی‌های آتی نیازمند پیروزی است. در جدول لیگ پرتغال ماریتیمو با 21 امتیاز، ناسیونال با 21 امتیاز ، فارنسه با 222 امتیاز و بوئاویشتا با 24 امتیاز در رده‌های هجدهم تا پانزدهم قرار دارند. اسپورتینگ با 65 امتیاز و پورتو با 57 امتیاز نیز در مقام‌های اول و دوم جای دارند.
برچسب ها: امیر عابدزاده
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *