به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب : ۲۶۴۷۰۲

التهیار صیادمنش: آخر فصل از زوریا می‌روم

التهیار صیادمنش: آخر فصل از زوریا می‌روم
گروه ورزشی: مهاجم ایرانی زوریا اعلام کرد بعد از اتمام قراردادش با زوریا این تیم را ترک می کند.به گزارش فارس، التهیار صیادمنش مهاجم ایرانی فنرباغچه ترکیه که در این فصل برای زوریا برای می کند، اعلام کرد می خواهد به یکی از 5 لیگ معتبر اروپا منتقل شود.صیادمنش در مصاحبه خود عنوان کرد: مثل تمام بازیکنان فوتبال می خواهم در یکی از 5 لیگ معتبر فوتبال اروپا بازی کنم. الان تمام تمرکزم روی زوریا است. بعد از پایان قرارداد قرضی با زوریا تیم جدیدم انتخاب می کنم.

وی افزود: وقتی به اوکراین آمدم دو پیشنهاد از تیم های این لیگ داشتم و همچنین از ترکیه، بلژیک و پرتغال هم پیشنهاد دریافت کردم. برای فنرباغچه تقریبا یک سال بازی کردم وقتی مدت زیادی نتوانستم به میدان بروم. زوریا را انتخاب کردم تا بازی به من برسد. آنها تیم خوبی داشتند که در رقابت های اروپایی حضور دارد.صیادمنش در این فصل برای زوریا 13 بازی انجام داد و 4 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل داد. همچنین این بازیکن ایرانی در لیگ اروپا یک گل برای تیمش به ثمر رساند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *