کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

صعود پارالمپین‌های تکواندو در رنکینگ جدید

17 فروردين 1400 ساعت 19:20


گروه ورزشی: فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ماه آوریل پاراتکواندوکاران را اعلام کرد که دو پارالمپین کشورمان جایگاه خود را در رنکینگ جدید ارتقاء دادند.به گزارش ایسنا، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آوریل از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.“مهتاب نبوی” نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42 ) با ۲۱۸/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۵۶/۳۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.
 

محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۸۳/۵۳ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۱۰/۹۸ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42)نیز با ۱۹۷/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی‌آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۱۰۶/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44 ) با ۲۰۱/۸۴ امتیاز در رده دومی قرار دارد. “محمود جعفرزاده” نیز با ۵۹/۰۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن در رده چهل و هفتم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۵۰/۷۸ امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۰/۳۸ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. “محسن عبدی” در این وزن نیز جایگاه سی و چهارم را در اختیار دارد.پاراتکواندو برای نخستین بار در بازی های پارالمپیک توکیو برگزار می شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب نمایند.


کد مطلب: 264788

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/264788/صعود-پارالمپین-های-تکواندو-رنکینگ-جدید

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir