به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب : ۲۶۴۸۹۰

وضعیت مهدی کروبی در حصر

وضعیت مهدی کروبی در حصر
گروه سیاسی:  فرزند مهدی كروبی با اشاره به سیر وضعیت حصر پدرش گفت:شرایط چند ساله اول حصر بسیار سخت بود و آقای کروبی از ابتدا معتقد بود که در ادامه این حصر اگر گشایشی فراهم شود باید از آن استفاده کرد.
حسین کروبی افزود:در راستای این کاهش محدودیت ها هم اکنون از دو سه سال گذشته اعضای خانواده درجه یک ایشان هر وقت بخواهند به دیدن پدرم می آیند و مشکلی از این جهت وجود ندارد، البته بعد از بیانیه ایشان در پی سقوط هواپیمای اوکراین، پس از دستگیری من، به مدت سه ماه ملاقات هایشان متوقف شد و فقط به هفته ای یکبار آن هم به طور دسته جمعی محدود شد.پس از گذشت این سه ماه ماموران امنیتی با درخواست ملاقات افرادی غیر از خانواده مانند آیت الله موسوی بجنوردی، امام جمارانی، عبدالعلی زاده، کرباسچی و غیره موافقت کردند که این ملاقات‌ها حاصل هماهنگی خانواده و نیروهای امنیتی بود.کماکمان قفل منزل پدرم در دست نیروهای امنیتی است، به این معنا که باز شدن و بسته شدن در توسط این نیروها صورت می گیرد.
وی گفت:همچنین از مدتی قبل نیروهای امنیتی مجوز ورود تلفن به منزل آقای کروبی را دادند تا ایشان با هر کس بخواهد بتواند تماس تلفنی داشته باشد و نیز به اعضای خانواده مجوز داده شد که موبایل خود را به داخل منزل ایشان ببرند.از حدود یک سال پیش با آوردن ماهواره به منزل آقای کروبی موافقت شد که البته بعد از بیانیه در پی سقوط هواپیمای اوکراینی ماهواره قطع شد و بعد از چند ماه دوباره وصل شد.همچنین پدرم در ماه های اخیر چند بار به منزل برخی افراد رفته است.گشایش های صورت گرفته در همین حد است و مامورین امنیتی هنوز مقابل منزل پدرم هستند و حصر هنوز رفع نشده است.

 
مرجع : سایت جماران
برچسب ها: مهدی کروبی
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۱۲:۰۸ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۶:۳۱
دیگه می‌خواستید چطوری همه چیز دارید که همه میان شما او هم که همه جا میره (371455)
۱۴۰۰/۰۱/۱۹ ۰۹:۰۲
این همه امتیاز به کسی که با صد تا رای یک کشور را که خود هرچه داشت از جمهوری اسلامی داشت، مملکت ، نظام، همدلی مردم را به هم بریزد و فرصتی فراهم کرد که کشور را یک دهه متوقف و سرخط موضوع بیگانگان ... کند. (371470)