>> دی بروین ۴ سال دیگر با سیتی تمدید کرد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۲۶۴۹۴۶

دی بروین ۴ سال دیگر با سیتی تمدید کرد

دی بروین ۴ سال دیگر با سیتی تمدید کرد
گروه ورزشی: ستاره منچسترسیتی قرارداد خود را با این تیم به مدت ۴ سال دیگر تمدید کرد.به گزارش ایسنا، کوین دی بروین هافبک بلژیکی قرارداد خود را با این تیم چهار سال دیگر تمدید کرد. این بازیکن غیر از پاداش هایی که در بند قرارداد خود با سیتی دارد، هفته ای ۳۰۰ هزار پوند درآمد خواهد داشت تا یکی از گران ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر از حیث درآمد هفتگی باشد.در صورتی که دی بروین چهار سال حضور خود در سیتی را به پایان ببرد می تواند در کنار ونسان کمپانی، داوید سیلوا و سرخیو آگوئرو در زمره بازیکنانی باشد که یک دهه در این تیم حضور دارد.
 
این بازیکن بعد از تمدید قرارداد خود گفت: بیش از این نمی توانم خوشحال باشم. از زمانی که در سال ۲۰۱۵ با سیتی قرارداد امضا کردم، این تیم مثل خانه من بود و رابطه خیلی خوبی با هواداران، سرمربی و باشگاه داشتم و خیلی خوشحالم که می توانم چهار سال دیگر در تیم باشم. امیدوارم افتخارات زیادی را در این مدت در منچسترسیتی به دست بیاوریم. من ارتباط خوبی با پپ گواردیولا دارم و خوشحالم که روزهای خوبی را زیر نظر او بازی می کنیم و امیدوار هستم به همین روند ادامه دهیم.
بیشترین حقوق دریافتی بین بازیکنان لیگ برتر
داوید دخئا - ۳۷۵،۰۰۰ پوند در هفته
پیر امریک اوبامیانگ - ۳۵۰،۰۰۰ پوند در هفته
کوین دی بروین - ۳۰۰،۰۰۰ پوند (بدون پاداش)  
رحیم استرلینگ - ۳۰۰,۰۰۰ پوند در هفته
پل پوگبا - ۲۷۰،۰۰۰ پوند در هفته
آنتونی مارسیال - ۲۵۰،۰۰۰ پوند در هفته
سرخیو آگوئرو - ۲۲۰،۰۰۰ پوند در هفته
محمد صلاح- ۲۲۰،۰۰۰ پوند در هفته
بن چیلول - ۱۹۰،۰۰۰ پوند در هفته
فیرجیل فان دایک - ۱۸۰،۰۰۰ پوند در هفته
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *