به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : ۲۶۴۹۵۵

مطهری و ضرغامی، سوژه توئیتری‌ها شدند

مطهری و ضرغامی، سوژه توئیتری‌ها شدند
گروه سیاسی: جنجال سخنان شب گذشته مطهری در کلاب‌هاوس که بار دیگر نشان داد او از لحاظ اجتماعی با خواست بخش‌هایی از طبقه متوسط فاصله دارد و شعار انتخاباتی عزت ضرغامی که بیشتر بستر طعنه و کنایه شده، این‌ها نشان می‌دهد که شاید فعلا کاندیدای کاریزماتیکی در دسترس نیست.
به نظر برخی کارشناسان اوضاع نامزدهای انتخاباتی بغرنج است، فعلا هیچ کدام در جذب افکار عمومی اقبالی ندارند، حتی چهره ای چون علی مطهری دیشب در کلاب هاوس با سخنانی درمورد «تحریک» به نوعی خودزنی کرد، او گفته: « چندهمسری خوب است»، «مرد باید تحریک شود».
از آن طرف چهره ای چون ضرغامی که در صداوسیما هم عملکرد چندان درخشانی نداشته گفته که: « عاشق چه‌گوارا هستم» جمله ای که سوژه کاربران شده و نمونه اش را در پایین میبینید. او شعار «نان، مسکن، آزادی» را برای ستادش انتخاب کرده، شعاری که از سمت برخی کاربران، باورپذیر نبوده.
از نارمک اما هر روز تصاویری از صف بستن مقابل خانه احمدی‌نژاد می‌آید، برخی اما حسابشان با او صاف نیست و عملکرد او را پر ابهام می‌دانند.
رضایی و غرضی هم بحران کاریزما دارند، از ائتلاف لاریجانی و ظریف هم اخبار متناقضی می‌آید و تکلیف قالیباف هم روشن نیست! اوضاع برای سعید محمد هم دشوار شده.
برچسب ها: انتخابات

۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۸:۲۹
من که در انتخابات شرکت نمیکنم. ریاست جمهوری بجای اینکه محلی برای رفع مشکلات کشور باشد صندلی برای کسب ثروت و مال اندوزی شده. بخاطر همین تعداد زیادی برای رسیدن به اون حاضرند هم حیثیت و آبروی دیگران را ببرند هم حیثیت و آبروی خودسان را (371459)