به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ ساعت ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۲۶۵۰۴۸

میراسماعیلی باید پاسخگوی پایان تلخ جودو باشد

میراسماعیلی باید پاسخگوی پایان تلخ جودو باشد
گروه ورزشی: در مسابقات جودو قهرمانی آسیا، هر سه نماینده جودو ایران با شکست در دور نخست از دور رقابت‌ها کنار رفتند تا پرونده نمایندگان ایران بدون کسب مدال در اولین رویداد پس از تعلیق بسته شود.
رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که از روز سه‌شنبه با حضور 195 جودوکار از 30 کشور به میزبانی قرقیزستان و در شهر بیشکک آغاز شده است، امروز (پنجشنبه) با حذف سه نماینده دیگر جودو ایران ادامه پیدا کرد تا تیم جودو ایران با دست خالی نخستین رویداد خود پس از پشت سر گذاشتن دوران تعلیق را به پایان برساند.
امروز پنجشنبه 19 فروردین ماه مبارزات اوزان 78- و 78+ کیلوگرم زنان، 90-، 100- و 100+ کیلوگرم مردان برگزار شده که هر سه نماینده ایران همان دور نخست مقابل رقبای خود مغلوب شدند و از دور مسابقات کنار رفتند.
در وزن 90- کیلوگرم، قاسم باغچقی در اولین دیدار برابر «بو هبلیگه» از چین باخت و از دور مسابقات کنار رفت.
علی پرهیزگار نیز در وزن 100- کیلوگرم در دیدار با «سریکبایف» از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.
امروز همچنین سعید کرجی در وزن 100+ کیلوگرم در پیکار با «کیم مین جونگ» از کره جنوبی بعد از چهار دقیقه مبارزه با امتیاز وازاری باخت و از دور مسابقات کنار رفت. روز گذشته نیز محمد محمدی بریمانلو در وزن 73- کیلوگرم با شکست در دیدار رده‌بندی به مقام پنجمی رسید و امین کامیابی در وزن 81- کیلوگرم در دور دوم با شکست مقابل سعید ملایی (ملی پوش سابق ایران که حالا در تیم ملی مغولستان بازی می‌کند) از رقابت‌ها کنار رفت.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *