به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۲۶۵۳۴۵

استقلال با این نفرات قابلیت کسب ۳ جام را دارد

استقلال با این نفرات قابلیت کسب ۳ جام را دارد
گروه ورزشی: : بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت:توقع من از فدراسیون فوتبال این بود که افراد بزرگتری کنار کار باشند.بهتاش فریبا در خصوص لغو دیدار استقلال و نفت آبادان قبل از سفر آبی‌پوشان به عربستان و اینکه آیا این موضوع به سود شاگردان مجیدی است یا خیر ‌اظهار داشت: اگر شرایط عادی و بدون کرونا بود، استقلال بهتر بود که در آبادان بازی می‌کرد، اما حالا که کرونا وجود دارد بهتر شد که استقلال به آبادان سفر نکرد.شما دیدید بازیکنان کرونایی استقلال در بازی آخر کیفیت لازم را نداشتند و اگر قرار بود تیم درگیر کرونا و مسائل دیگر شود قطعا در عربستان دچار مشکل می‌شد.

وی در خصوص اینکه الاهلی عربستان در شش بازی اخیر خود متحمل شکست شده و در شرایط خوبی به سر نمی‌برد، گفت: بازی‌های لیگ قهرمانان با بازی‌های داخلی فرق دارد. تیم‌های ایرانی در آسیا یک مدل دیگر بازی می‌کنند و نمی‌شود گفت الاهلی با همان تفکر شکست وارد مسابقات می‌شود. استقلال باید محکم وارد بازی‌ها شود و اولین مسابقه بسیار مهم است. سه امتیاز اول می‌تواند برای هر تیمی مهم باشد و امیدوارم استقلال مسابقات را با پیروزی آغاز کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اظهارات فرشاد ماجدی که مدعی شده بود این تیم در هر سه جام قهرمانی می‌خواهد گفت: این تفکر اصلا بد نیست. اینکه مربی استقلال تیمش را در حدی می‌بیند که برای سه جام بجنگد نکته خوبی است. نفراتی که استقلال دارد قابلیت کسب سه‌گانه را دارند، اما یک حرف کلیشه‌ای هم وجود دارد که یک بازیکن حریف آسیایی بودجه‌اش به اندازه بودجه کل باشگاه استقلال است.

وی خاطرنشان کرد: استقلال وقتی با یک تیم قطری بازی می‌کند که سه بازیکن خارجی دارند و سه بازیکن خارجی هم پاسپورت آن کشور را گرفته‌اند، یعنی جنگ نابرابر می‌کند، البته دو باشگاه در ایران سه بار قهرمان آسیا شدند، این توانایی در تیم‌های ایرانی با شاخصه‌های غیرت و تعصب و البته مهارت‌های فردی وجود دارد. ما هم دلتنگ قهرمانی استقلال در آسیا هستیم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص انتخاب‌هایی که شهاب عزیزی خادم برای فدراسیون انجام داده است و معرفی مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی با اعتراضات گسترده مواجه شده، عنوان کرد: توقع من از فدراسیون فوتبال با تمام احترامی که برای آقایان منتخب قائل هستم این بود که افراد بزرگتری کنار کار باشند. این انتخاب‌ها به جهت تجربه به تیم ملی لطمه خواهد زد، هر چند گفته می‌شود این نفراتی که معرفی شده‌اند فوتبالی هستند.

فریبا تأکید کرد: غیر از مسائل فنی باید به مسائل شخصیتی توجه کرد.در پست سرپرستی تیم ملی، فردی مثل محمدرضا ساکت که مدیرعامل یک باشگاه بوده در سالهای گذشته انتخاب شده که خودم دلیل این موضوع را نمی‌دانم، اما شخصی مثل همایون شاهرخی با آن شخصیت، رزومه و کارنامه مربیگری سرپرست تیم ملی بوده است. من به سرپرست کنونی تیم ملی بی‌احترامی نمی‌کنم و برای او احترام قائلم،اما به نظرم باید افراد بزرگتری را برای این پست انتخاب می‌کردیم که رزومه قوی در فوتبال ایران داشتند و از لحاظ شخصیتی نیز در فوتبال ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بودند.
مرجع : فارس
برچسب ها: استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *